Karadeniz Pet

Bir çift muhabbet kuşunun fiyatı?

• Konbuyu başlatan Elin Kua
  • Başlangıç tarihi
E

Elin Kua

Guest
Bir çift muhhabbet kuşumu satıp yavru kuş almak istiyorum. ortalama fiyatı nedir?

kuşlarımı satmamın nedeni yavrularlarsa onlarla ilgilenemeyecek olmam. çünkü derslerim olacak. bir tane olursa ailedeki herkes ilgilenebilir en azından :)

rv5lt.jpg

rv5mg.jpg

rv5qp.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşlarınızın resmini görürsek ortalama fiyat çıkarabiliriz

satmayın ya dursun illa yavru gelcek diye bir olay yok gelsede kısmet derslee o kadar zarar vermezler günde en cok 45 dakika ilgilensen yeter sonra koskoca 23 saat 15 dakika senin :(

yavruya 1 ay bakar sonra satarsınız yem kırmayı öğrenince yem parası cıkar yada hediye edersiniz birine evde durmaz öyle devamlı yazık kuşlara :(

yavruya 1 ay bakar sonra satarsınız yem kırmayı öğrenince yem parası cıkar yada hediye edersiniz birine evde durmaz öyle devamlı yazık kuşlara :(

ama bunlar çok ses çıkartıyor ve yavru kuşu alıştırmak istiyorum. bunlar bizi tanısa da eş oldukları için sevdirmiyorlar bile :)

benimde şimdi koltuğumda durup benden uzak duran bi kuşum var yavru alalı pek olomadı ama elime geliyor omzumda duruyor kaşıtıyor kendini ama severken sevdirmiyor sırtına dokunurken ya kaçıyor ya ısırık atıyor yada hoşnutsuz cıvıldıyor :/ ilk göz ağrım limon öylemiydi nerde korksa ürkse soluğu elimde alırdı yüzüme burnuma saldırırdı benle uyurdu ama kaçtı vefasız :(

benimde şimdi koltuğumda durup benden uzak duran bi kuşum var yavru alalı pek olomadı ama elime geliyor omzumda duruyor kaşıtıyor kendini ama severken sevdirmiyor sırtına dokunurken ya kaçıyor ya ısırık atıyor yada hoşnutsuz cıvıldıyor :/ ilk göz ağrım limon öylemiydi nerde korksa ürkse soluğu elimde alırdı yüzüme burnuma saldırırdı benle uyurdu ama kaçtı vefasız :(

üzüldüm :( ben alacağım yerdeki kuşları sevdim. kuşlar kendini sevdirdi. o yüzden rahatım biraz :) alışacağına eminim :)

Geri