Karadeniz Pet

bir cinsiyet sorusu daha

• Konbuyu başlatan hmz
  • Başlangıç tarihi
H

hmz

Guest
aldığım zaman kız demişlerdi de, şimdi emin olamadım bir de sizlere sormak istedim,

http://imgur.com/zb0VME8

teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
aldığım zaman kız demişlerdi de, şimdi emin olamadım bir de sizlere sormak istedim,

zb0VME8

teşekkürler.

Resmi tekrar eklermisin.

muhabbetkusu.biz

BANA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

XDJM86.gif

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

imgur: the simple image sharer

teşekkürler.

Sağlıklı bir dişi

muhabbetkusu.biz

XDJM86.gif

Son düzenleme:
Resmi tekrar eklermisin.

muhabbetkusu.biz

XDJM86.gif

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Sağlıklı bir dişi

muhabbetkusu.biz

XDJM86.gif

teşekkürler. çok üstüne düşüyorum kendimden iyi bakıyorum ona öğrenci evinde :D ufak bir soba tarzı bişey bile yaptım üşümesin diye :D yanlız hiç yanaşmıyor elime geleyim omzuma geleyim. dün ilk defa bit pire kontrolü icin tutmak zorunda kaldım. baktıktan sonra omzuma kondu 1 saatten fazla oynadı benle gezdi falan ama kendi gelmiyor kerata. sabırsızlanıyorum sevdirsin kendini diye :D tekrar teşekkürler.

teşekkürler. çok üstüne düşüyorum kendimden iyi bakıyorum ona öğrenci evinde :D ufak bir soba tarzı bişey bile yaptım üşümesin diye :D yanlız hiç yanaşmıyor elime geleyim omzuma geleyim. dün ilk defa bit pire kontrolü icin tutmak zorunda kaldım. baktıktan sonra omzuma kondu 1 saatten fazla oynadı benle gezdi falan ama kendi gelmiyor kerata. sabırsızlanıyorum sevdirsin kendini diye :D tekrar teşekkürler.

Çok sevindim. Kuşlara karşı ilgi gösterin o size her türlü alışır.

muhabbetkusu.biz

XDJM86.gif

Maşaallah çok güzel bir dişi güle güle besleyin

Geri