Karadeniz Pet

Bir civciv gördüm sanki (YKA)

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar hatırlarsınız can evimden vurup iki dövüş horozumu çalmışlardı çok çok üzülmüştüm tavuklar kalmıştı sadece ben babama bırakacağımı söyledim bu hobiyi o benden gizli yumurta koymuş bir tavuk kuluçkaya yatacaktı sonradan farkettiğimde 2 yumurta tutmuştu sadece. onlarda sanırım horozlar çalınmadan önceki yumurtalardı babam dolaptan bile bizim tavukların yumurtasını götürüp koymuş sırf üzülmeyeyim çıksın diye sonradan çıkmayacaklarını söylemiştim.. Neyse dediğim gibi 2 yumurta tutmuştu ve sadece 1 i çıktı bu yavru da sanki beni hayata bağladı inşaallah horoz çıkar sizlerle paylaşmak istedim :) Maşaallahları esirgemeyin lütfen

,

maşallah :) bayılıyorum hint civcivlerine. favorim siyah ve siyah sarı o ayrı :) sağlıkla büyüsün

Maşallah, inşallah gidenin(calinan horozun) bir telafisi olur.
büyüdüğünü de görürüz.

Maşallah umarım sağlıklı e şekilde büyür de horozlarınızı aratmaz size :) horozlarınızı çalanlardan da bin misli çıkar inşallah

Maşallah ustam çok şirin.. İnşallah gönlünce olur hersey.

Gönlünce olsun,Yusuf ustam olur da :)

Allah razı olsun hepinizden bu tutku da başka tutku şükür hiç dövüştürmem ama ayrı bir severim bu ırkı efelenmeleri bir başka

Çok güzel maşşallah. İnşallah boynu uzar da uzar horoz çıkar.

İnşaallah horoz çıkar bakalım hakkımızda hayırlısı

maşallah hayırlı beslemeler

Teşekkür ederim dostlar

maşallah yusuf bey gözünüz aydın

Maşallah, civcivler görünce çocukluk yıllarım geliyor gece konduda kumesimizde bizde beslerdik tavuk civciv falan.

Teşekkür ederim Allah razi olsun tek göz ağrımız :)

MaşallahHoroz olur inşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

maşallah sağlıcakla büyüsün inşallah.

Geri