Karadeniz Pet

bir dişi bir erkek yavru

MevlütŞimşek

Meraklı Üye
Arkadaşlar bir dişi bir erkek yavru alıp farklı odalarda kendime alıştırıp daha sonra aynı odada bi süre bekletip 5-6 aylık olduklarında kafeslerini birleştirsem aynı ortamda büyüdükleri için birbirlerini eş tutma ihtimalleri yükselir mi yoksa yinede beğenmeyebilirlermi :/

Ben olsam 2 yavru alıp aynı kafeste büyütürdüm 2 çiftim var 1 i tamammen yavruluktan, biri hazır çift aldım , yavru dan büyüttüklerim mükemmel eş yani 2 side benden korkmuyor yuvalık taksam direk uccaklar sanki 1 ay daha bekliyorum tavsiye ederim :D

Ben olsam 2 yavru alıp aynı kafeste büyütürdüm 2 çiftim var 1 i tamammen yavruluktan, biri hazır çift aldım , yavru dan büyüttüklerim mükemmel eş yani 2 side benden korkmuyor yuvalık taksam direk uccaklar sanki 1 ay daha bekliyorum tavsiye ederim :D

bende ikisi birlikte olunca bana alışmazlar diye düşündüm de ondan öyle bi yöntem düşünmüştüm. tavsiye için teşekkürler gerçekten :)

Rica ederim eve öyle bir durum var ben saldımmı ilk başta beni hiç takmazlardı biri nereye biri oraya ama ben genelde evde oldugum için ikisinide alıstırdım insallah sizde güzel bir çift yapabilirsiniz

Geri