Karadeniz Pet

Bir Fevzi Özyayla ve Berkay Erdinç klasiği

Kuşlarınıza haksızlık etmeyin.Güzel kuşlar.

Kırık mı onu bilemeyiz.Anne babayı görmek lazım.

Teşekkür ederim, dürüstlüğünüz için de ayrıca. Ben pek ayırt edemiyorum show ile iri kuşları. Peki df, albino, lutino ve cremino kuşlarınızın fiyatları ne kadar? Ayrıca bu türlerin showları kaç lira acaba piyasada?

Bu arada işinizi hakkıyla yaptığınız kuşlarınızdan belli oluyor maaşallah. Tebrik ederim...
teşekkür ederim.show yada jumbo adı altınada bızım kuşlar ayarında piyasada 120 150 tl ye alıcı buluyor.vasıfsız showlar 200 250 den başlıyor vasıfına göre 3 4 bin hatta dahada yukarı fıyatlarda alıcı bulabiliyor.
tek renkler 80 ile 100 tl arasında satıyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

Kuşlarınıza haksızlık etmeyin.Güzel kuşlar.

Kırık mı onu bilemeyiz.Anne babayı görmek lazım.
teşekkür ederim kuşlarıma haksızlık etmiyorum.ya başkalarının jumbo yada ingilizleri bu söyeledıkleri vasıfları taşımıyo yada bizim kuşlar jumbo ingiliz vs diyorum.sanırım söylemek istediğimi anlamadınız.
ayrıca anne babaları bildiğimden kuşların ben kırık oldugunu söylüyrm zaten. bi başkasının anne babalara bakıp yorum yapmasına gerek yok.dilerseniz özele gelin sizi elimden geldiği kadar aydınlatayım.tekrar teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için

Masallah gercekten hepsi mukemmel kuslar. Allah nazarlardan saklasin insan bakmaya doyamiyorum..

Masallah kuslariniza, hepsi cok guzeller.

Hepsine maşallah. Gayet güzel kuşlar. Tüyleri kadar ömürleri olsun.

Her birine ayrı ayrı maşallah çok güzel kuşlar. Bunlar kırık kuşlarınızsa elinizdeki jumbo ve showları merak ettim :)

Her birine ayrı ayrı maşallah çok güzel kuşlar. Bunlar kırık kuşlarınızsa elinizdeki jumbo ve showları merak ettim :)
teşekkür ederim showlarımız normal herkesin elinde olan 400 500 lük kuşlar seneye inşallah çok iddialı showlarlıda paylaşırız

Maşallah berkay bey satılıkmı bunlar :)

Maşallah çok güzeller. Bende çok isterim bu kadar kuşa sahip olmayı. :)

Maşşşşaallaaaaahhhh. Yakında olmayı çok isterdim gerçekten. Damızlık takımlarınızı görmek isterdim. İnsan bakmaya doyamıyor çok güzeller.

Maşallah çok güzeller. Bende çok isterim bu kadar kuşa sahip olmayı. :)
teşekkürler.allah tüm isteyenlere daha güzellerini nasip etsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

Maşşşşaallaaaaahhhh. Yakında olmayı çok isterdim gerçekten. Damızlık takımlarınızı görmek isterdim. İnsan bakmaya doyamıyor çok güzeller.
teşekkürler sağolun fatih bey

Maşallah cok güzeller

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepsi birbirinden guzel masallah, omurleri upuzun olsun.

Geri