petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir gariplik var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkecakil tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşlarım tam 8 gün önce çiftleştiler. daha öncede çiftleştiler mi bilmiyorum ben 8 gün önce gördüm ertesi günlerde yine çiftleşirken gördüm. fakat yumurta yok daha dişi kuş yuvalığa girip çıkardı artık yuvalığada girmiyor. son 2 gündür çiftleştiklerinide görmedim. yumurta tıkanması gibi bir durumda söz konusu değil kontrol ettim. dişi kalamar kemiğini kemiriyordu onuda bıraktı. neden böyle bişey oldu anlamadım.kuşların kafesini yerinden kımıldatmadım. suyunu vitaminini mamasını eksik etmedim. odaya çok az girdim. rahatsız etmedim. bilenler yardımcı olursa sevinirim.

2. tttttt

tttttt Guest

Yaptıklarınız doğru,fazla rahatsız etmeyin.Yem yemelerinde bir sorun yoksa endişelenmenize gerek yok.Kısa sürede yumurtlar inşaallah.

3. Tevfik AKTUNÇ

Çok fazla kontrole gerek yok aslında, tamam temiz bakın yemini mamasını vitamini verin fakat üzerlerine çok düşmeyin. Sürekli girip kontrol etmeyin her saat veya günde 4-5 defa buna gerek yok rahat bırakmak gerekiyor.

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Tam ciftlesme olmamistir cift lesmenin ardindan disinin kendini 4 5 saniye gergin tutmasi tam ciftlesmenin oldugunu gosterir

5. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuş kuyruğunu kaldırıyor fakat erkek kuş sağa sola bakıyor oyalanıyor. biraz geç çıkıyor dişinin üstüne. erkeğin bu hareketi daha sonra düzelir mi yada çiftleşmeyi daha sonra tam olarak öğrenir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

cevap verin ustalar

6. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    kuşları rahatsız etme fazla sitrese girbiirler.

Sayfayı Paylaş