petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir göz atın lütfen...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammet Koçyiğit tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammet Koçyiğit

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba yakın zaman da tekrar yazmıştım ben daha yeniyim bu hobi de.. Çok yakın zaman da bir kuş aldım ve aldığım kişiler yeme yeni düştü dedi ama bu kuş ne oyun oynuyor ne başka birşey.. Ve sürekli ısırıyor.. Bana yardımcı olabilecek bi abla bi abi bi KARDEŞ bir arkadaş yok mudur sürekli irtibatta olabileceğim... Lütfen yardım edin..

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Buyrun ben yardımcı olabilirim...

3. Muhammet Koçyiğit

Beğenileri:
    0
    Kardeşim sosyal medyadan görüşsek olur mu acaba Facebook ya da whatsapp ?

4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Özelden telefonunuzu verin, yardımcı olayım... Yada facebook üzerinden ulaşabilirsiniz fb.com/kutsalasgard

#4 Emrehan DİLEKÇİ, 16 Şubat 2015
    Son düzenleme: 16 Şubat 2015
  5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bende whatsap veya facebook'tan yardımcı olabilirim bende uzun zamandır araştırma bilgi toplama evresindeydim 2-3 aydır aktif olarak hobideyim her konuda soru sorabilirsiniz :) 05384578410
    https://www.facebook.com/mhaskry

Sayfayı Paylaş