Karadeniz Pet

Bir Kaç Kare(Ümit Bay)

Ümit BAY

Paylaşımcı Üye
2vbpyro.jpg

Zebra İspinozu Dişi

29x7z4j.jpg

Yavrular

2lntixd.jpg

Bengal İspinozları

t6zac3.jpg

Zebralar

2582ulj.jpg

10o08xs.jpg

Tamamen Görseldir Bi Maşallah Demeniz Yeterli Farklı Farklı Tellerden Biraz Farklılık Olsun İstedim İyi Forumlar

Son düzenleme:
maşallah umit kardeşim kuşların arasında gri var ise ben talibim satmak istersen
birde su madalyalar okul yada spor basarisi mi yoksa kuşların mi ?

maşallah umit kardeşim kuşların arasında gri var ise ben talibim satmak istersen
birde su madalyalar okul yada spor basarisi mi yoksa kuşların mi ?

okulda hiç kupam madalyam olmadı şu an griler ile çalışıorum :D yanlış hatırlamıosam 2 aylık yavrularda gri vardı tam gri dfeğil ama

Umit bey masallah cok guzeller. İstanbulun neresindensin?

Ümit Show devam ediyor :)

Teşekkür Ederim Sertaçım Show Demeyelim:) Sitede Pek Açılan Konularda Fikir SöylemiyoruM Artık Çünkü Kuş Hakkında Bişey Bilmek İçin Veya Bir İnsanı İnandırabilmek İçin Adminsrator Olmak Gerekiyor O zaman herkes söz dinliyor ve bilmediği bir konuda muhaalefet yapmıyor üretimhane hikaye yani ben burada onu anladım:) her zaman cansınız Show yok en büyük show birlikte çay eşliğinde sohbet etmektir kardeşim iyi forumlar

3. karedeki sarı yavruna hayran kaldım , satmayı düşünürmüsün ?

Satmayı düşünmedim hiç çok kişi istedi vermedim su an kendime ayırdırıgım kusların icinde 2 3 ay sonra damızlıga hazır olur satılık olmayan kus yoktur ama sohbetiniz hosuma giderse veririm sorun olmaz açık açık konustum yanlısda anlamayın kesinlikle

Teşekkür Ederim Sertaçım Show Demeyelim:) Sitede Pek Açılan Konularda Fikir SöylemiyoruM Artık Çünkü Kuş Hakkında Bişey Bilmek İçin Veya Bir İnsanı İnandırabilmek İçin Adminsrator Olmak Gerekiyor O zaman herkes söz dinliyor ve bilmediği bir konuda muhaalefet yapmıyor üretimhane hikaye yani ben burada onu anladım:) her zaman cansınız Show yok en büyük show birlikte çay eşliğinde sohbet etmektir kardeşim iyi forumlar

Satmayı düşünmedim hiç çok kişi istedi vermedim su an kendime ayırdırıgım kusların icinde 2 3 ay sonra damızlıga hazır olur satılık olmayan kus yoktur ama sohbetiniz hosuma giderse veririm sorun olmaz açık açık konustum yanlısda anlamayın kesinlikle

yok ne demek sadece kuşlara değer verdiğim için kuş hoşuma gitti öyle bir kuşa sahip olmak isterdim

Ümit buradaki insanlar genelde üretici değiller kimse de kimseyi pek tanımıyor forumdan yazışmalarla kalıyor. Ama bu havası güzel fesatlık yok yani seni de yavaş yavaş tanır arkadaşlar sürekli olmak bu forumdaki itibarın sırrı benden söylemesi kardeşim ;)

Ben teşekkür ederim.
Evet mesaj sayısı fazla olan veya daha fazla sitede olanların sözleri daha inandırıcı geliyor insanlara ancak senin kendinden bahsetmen fotoğraf paylaşman şimdiden sözlerinin dikkate alınmasına neden oldu.

Yani olması gereken oldu :)

Allah muhabbetimizi eksiltesin çok çay içeriz inşallah :)