Karadeniz Pet

Bir Kaç Kare(Ümit Bay)

maşallah abi

Ümit bey bende ikitelli mehmat akifte oturuyorum bilirsiniz belki simdi bendeki 2 cift muhabbet kusunu babamlara verdim ne tur muhabbet uretiyosunuz bilmem ama bana ingiliz kirigi olur iri cek yada hollanda olur iri irk bi yavru muhabbet lazim erkek renk olarak acik ton seviyorum yada farkli rainbow gibi eger face adresiniz varsa kuslarin resmi olan verirseniz sevinirim yoksa bu pazar emin onune girmek zorunda kalicam yardimci olursaniz sevijirim.

Ben teşekkür ederim.
Evet mesaj sayısı fazla olan veya daha fazla sitede olanların sözleri daha inandırıcı geliyor insanlara ancak senin kendinden bahsetmen fotoğraf paylaşman şimdiden sözlerinin dikkate alınmasına neden oldu.

Yani olması gereken oldu :)

Allah muhabbetimizi eksiltesin çok çay içeriz inşallah :)

Her Zaman Kardeşim Beklerim

Teşekkürler Kardeşim

Ümit bey bende ikitelli mehmat akifte oturuyorum bilirsiniz belki simdi bendeki 2 cift muhabbet kusunu babamlara verdim ne tur muhabbet uretiyosunuz bilmem ama bana ingiliz kirigi olur iri cek yada hollanda olur iri irk bi yavru muhabbet lazim erkek renk olarak acik ton seviyorum yada farkli rainbow gibi eger face adresiniz varsa kuslarin resmi olan verirseniz sevinirim yoksa bu pazar emin onune girmek zorunda kalicam yardimci olursaniz sevijirim.

Bilirim oraları ilker bey kuştan soğumamak için kafanıza yatanı alacaksınız üretmek içinse üreyebileceğine inandığınız kuşları yani saglam bi yerden yavru alıp damızlık yapıcaksınız yada damızlık alıcaksınız ki ben kendi adıma demiyorum arastırın isterseniz bunları yapabilmeniz için mümkün mertebe üretici ile alıs verişiniz olacak ancak oda dürüst olanı ile ben gelip benden kus alın vs demiyorum internetten arastırın sizin oralardada vardır illaki yada kafanıza yatan üretici ile alıs veris yapın çünkü sürekli üretim halinde oldukları için alış veriş yapacagınız üretici sakat bi insan değilse her zaman %100 basarınız olur eminönünden tavsiye etmiyorum sonucta ithal kuslar yurt dısından geliyor bir çogu kısır oluyo vs hastalıklı oluyo parazitli oluyo buda üretmeyi beklerken sizi ister istemez sogutuyor genede siz bilirsiniz ben sadece bunları sizi bilgilendirmek için yaptım bende her türlü kus zaten mevcut Kümesimde Her Kuş Satılık Değildir Çalıştıgım Kuşlar Var
Bir Gün Gelir Yerinde Görürsünüz Tek Tek Foto Çekemem İlker Bey Yanlış anlamayın

Maşallah Ümit ustam , Allah nazarlardan saklasın , hayırlı üretimlerin olsun..

Anladim ümit bey sagolun bilgileriniz icin halkalida tam olarak nerdesiniz gelmek istesek nasil bulurum bide pazar yada cumartesi gunleri uretim hanede oluyormusunuz yeni yeme dusmus iri kirik yavrulariniz varsa gelmek isterim.

Gelmeden Önce Alo Diyin halkalı meydana gelin yeter

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:22 --

bu tür soruları özel mesaj ile sorarsanız sevinirim :)