petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir Kaç Şey Beyan Etmek İstiyorum

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, konu başlığında da söylediğim gibi bir kaç şey beyan etmek istiyorum. Belki katılır, belki katılmazsınız. Bakıyorum bir kişi destek konusu açıyor, bunun üzerine ırkını, yaşını, cinsiyetini, sağlık durumunu öğrenmek istiyor. Fakat altına yapılan yorumlar "MaşAllah, Allah nazarlardan esirgesin, çok güzel kuşunuz var" ben bu yazımda ukalalık yapmak istemiyorum ki zaten hiç bir zaman beceremem öyle şeyleri, demek istediğim bilen arkadaşlar sadece bilgi verirse konuyu açan arkadaşa daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Elbette bu siyah yerle belirttiğim sözler kötü değil, asla olamazda ama post kasmaya çalışılıyor gibi geliyor bu sözlerle,

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Bence haklısınız bende bazen öyle mesajlar atıyorum ama dediğiniz gibi öyle mesajların konuyu açıp yardım isteyen kişiye bir yararı yok adam yardım istiyor sonuçta.Dediğiniz gibi bilgili kişiler cevap verirse daha yararlı olur..Yani katılıyorum dediğinize..

3. muzafeer38

maşAllah Çok güzel yazmışsınız

4. Samet YILDIRAN

dalgamı geçiyon

:D dalgamı geçiyosun kardeşim

5. Samet YILDIRAN

tevfik abi maşallah yazmayın demiş bu daha çok üstüne gidiyor

6. Sevtap DERİN

MaşAllah, Allah nazarlardan esirgesin, çok güzel yazmışsınız. :p

Edit: İşin gırgırındayım.

7. ArTemiS

ArTemiS Guest

Konu sahibi rahatsız olmadıktan sonra.....

8. Tevfik AKTUNÇ

Hocam konu sahibi rahatsızlığı değil, amaç forumun temizliği ile alakalıdır. Adamlar post kasmak için "güzelmiş" diye bile kullanıyorlar. Anlatmak istediğim farklı bir durum, konu sahibinin elbet hoşuna gider. Konusuna yorum yapılıyor, fakat en sağlıklı şekil üstadların konuya doğru bilgi verdikleri şekildir.

9. ArTemiS

ArTemiS Guest

Tabii ki üyelerin açtıkları konularda doğrudan bilgiye ulaşmaları güzel olur. Post kasmak için atılan mesajlar ve flood mesajlar fazladan yer kaplıyor biliyorum. Fakat ne buna yetişilebilir ne de üyelerden hoş bir tepki alınır. Üyelerin pek hoşuna gidecek bir şey değil sonuçta. Bir de işin ucunda tıklanma da var...

10. Tevfik AKTUNÇ

Açıkcası hocam forumda belirli kurallar işlev görmez ise asıl o zaman işin ucunu göremeyiz. Forum içerisinde insanların birbirine küfür etmesine kadar gider bu durum.

11. H. Mehmet YILDIZ

Katılıyorum..

#11 H. Mehmet YILDIZ, 12 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ağustos 2013
  12. ArTemiS

ArTemiS Guest

Öylelerinin icabına bakıyorlar zaten. Bakmayın siz bu aralar pek kimsenin ortalıkta olmadığına. Fırsattan istifade tatilde çoğu kimse...

13. Tevfik AKTUNÇ

Tatilde değil hocam, Muhammet ÇELİK kardeşimin dedesi vefat etti. Kendisi ve yönetimden bir çoğu Ankara'da olduğundan dolayı yanında Muhammet hocam ile ilgileniyorlardır. Allah gani gani rahmet etsin.

14. ArTemiS

ArTemiS Guest

Bilmiyordum:( Allah mekanını cennet etsin..

15. proHayvNseveR

bu dedikleriniz herkez için gecerli degil bence böyle düsünüp yapanı var yapmayanı var ben yorum yapayım diye bakmısım masallah vs dememde hiç bir sakıncası yok her kez ne söylucegini biliyo sen yorma kafanı sen mi kurtarıcan bu formu nerden neler cıkartıyosunuz iki kelime fazla okusun yorum bekliyen 2 saniye fazla baksın ne olucak yani yapmayın ya ama ben böyle diyorum die bedava bunları yazan degilim gerektiginde içimden gelince yani...

16. Tevfik AKTUNÇ

Sen şimdi ne anlam ifade ettin hiç birşey anlamadım. :)

17. armand0

armand0 Guest

Hocam senin forum siten var sen biliyorsun bu kuralları yapılan yorumların yer kapladığını ıvırını zıvırını ama bilmeyende var kuşu beğenmiştir yaşını cinsini bilmiyordur maşallahda diyebilir eğer böle host ile sorun yaşanıyorsa ya yöneticiler hostu büyütecek yada kural koyucaklar herkez istediğini yazmakda serbesttir diye düşünüyorum seviyeli olduktan sonra

18. Tevfik AKTUNÇ

Ben sadece öneride bulundum, sadece kategori başlığıda belli :) Yani böyle bir kural konulursa güzel olur düşüncesindeyim.

19. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    size gerçekten katılıyorum ben akvaryum hobisiylede ilgileniyorum ve bu yüzden akvaryum forum sitesinden yararlanıyorum orda böyle post kasmak felanda yok ayrıca mesaja büyük harfle başlanmadığında mesaj gönderilmiyor yani demek istediğim aşşağıda bi kaç arkadaş dalga geçercesine mesajlar atmış onu o fourmda yapsalar direk hesapları kapatılır bnce forum yöneticileri daha titiz çalışmalı ve forumda ahlak çerçevesi içinde mesajlar olmalı post kasmak bi kenara bırakılmalı diye düşünüyorum sizede sonuna kadar katılıyorum :) yani sonuçta çoğumuz buraya bilmediklerimizi öğrenmeye bilmeyenlere yardımcı olmaya geliyoruz amacımız neyse onu gerçekleştirmeliyiz

Sayfayı Paylaş