Karadeniz Pet

bir kaç soru

gkhnyvz88

Meraklı Üye
merhaba,

şimdi benim çifthanede 1 flirt dönemi geçiren kuşlarım :) birde birbirini tanımaya çalışan kuşlarım var.

şimdi sorularım

1) kuşlar çiftleşme döneminde çok rahatsız edilmezmiş ben her hafta kafes temizlemesi yapıyorum bundan rahatsız olurlarmı? olurlar ise böyle 2 3 haftada bir temizleme yapmak için sanırım kum koyuyorlarmış hangi kumu önerirsiniz (kafesin altında ızgara vardır kumu filan yiyemezler)

2) kuşlar benim odamda duruyor ve benim odamda sabah 7 de kalkıp 20 dk hazırlanma surem olur aksam 8 gibi eve gelirim 2 3 saat tv açar yatarım bu tv sesinden filan rahatsız olurlarmı?

3) yediği kumhakkındada bir yanlış bilgim var sanırım. Kumu mamasınamı karıştıralım yoksa ayrı bir mamalığa mı koyayım?

şimdiden çok teşekkür ederim.

1 Haftada Bir Temizlemeye Devam Et Kafesi Kuş Kafesi Temizken Daha Huzurlu oLur Ve Mikroplardan Arınır Bundan Rahatsız oLmaz.

2 Kum oLarak PetShop Larda Mineralli Kum Var Onlardan Almanı Tavsiye Ederim.

3 Kumu Yeme Karıştırma Ayrı Bi Yem Kabına Koy Onlar İhtiyacı oLdukça Yerler.

Düzenli olarak temizlik ve yem ihtiyaçlarını karşılayın bir sıkıntı olmaz tv sesinden de rahatsız olmazlar onlar kendi aralarında takılmaya devam ederler kum meselesine gelince ister bir kaba koy ister yeme karıştır ben ikisini de yapıyorum.

bende aynı senin gibi odamda besliyorum ve senin yaptıklarını aynılarını yapıyorum. Aynı yoldan devam kardeş.

Geri