petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir kaç soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    merhaba,

şimdi benim çifthanede 1 flirt dönemi geçiren kuşlarım :) birde birbirini tanımaya çalışan kuşlarım var.

şimdi sorularım

1) kuşlar çiftleşme döneminde çok rahatsız edilmezmiş ben her hafta kafes temizlemesi yapıyorum bundan rahatsız olurlarmı? olurlar ise böyle 2 3 haftada bir temizleme yapmak için sanırım kum koyuyorlarmış hangi kumu önerirsiniz (kafesin altında ızgara vardır kumu filan yiyemezler)

2) kuşlar benim odamda duruyor ve benim odamda sabah 7 de kalkıp 20 dk hazırlanma surem olur aksam 8 gibi eve gelirim 2 3 saat tv açar yatarım bu tv sesinden filan rahatsız olurlarmı?

3) yediği kumhakkındada bir yanlış bilgim var sanırım. Kumu mamasınamı karıştıralım yoksa ayrı bir mamalığa mı koyayım?

şimdiden çok teşekkür ederim.

2. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    1 Haftada Bir Temizlemeye Devam Et Kafesi Kuş Kafesi Temizken Daha Huzurlu oLur Ve Mikroplardan Arınır Bundan Rahatsız oLmaz.

2 Kum oLarak PetShop Larda Mineralli Kum Var Onlardan Almanı Tavsiye Ederim.

3 Kumu Yeme Karıştırma Ayrı Bi Yem Kabına Koy Onlar İhtiyacı oLdukça Yerler.

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Düzenli olarak temizlik ve yem ihtiyaçlarını karşılayın bir sıkıntı olmaz tv sesinden de rahatsız olmazlar onlar kendi aralarında takılmaya devam ederler kum meselesine gelince ister bir kaba koy ister yeme karıştır ben ikisini de yapıyorum.

4. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim :)

5. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bildiğin gibi devam et

6. Tuğrul BAYRAM

Beğenileri:
    15
    bende aynı senin gibi odamda besliyorum ve senin yaptıklarını aynılarını yapıyorum. Aynı yoldan devam kardeş.

7. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler

Sayfayı Paylaş