Karadeniz Pet

bir kaç soru

Mehmet Tek

Meraklı Üye
[YOUTUBE]TlPygDKCwOU[/YOUTUBE]
Depoda fazlalık olan bu dolabı degerlendirmek istedim
ve şöyle bi fikir geldi aklıma 5 çekmeceli videoda gördüğünüz dolabın üsten 3 çekmecesini çıkarıp alt 2 çekmeceyi bırakıp en alt çekmeceye kuşlara ayırdım ve 2 ci çekmeceyede cifthanemi yerleştirdim şimdi şöyle bişey yapıcam 2 ci çekmeceyi çıkartıp düz bi sunta yerlestirip dolabın üst tarafına kornej askılığıyla 2 parça kalın kumaş parçasını yerleştircem ortaya havalandırma için 4-5 cmlik boşluk bırakıcam aydınlatma olarakta gördüğün 45 cm uzunlukta 15 w akvaryumlar için kullanılan lambalardan aldım hem bu lambanın bi nevze ısıtıcağını düşünüyorum hemde aydınlatmayı sağlıcağını

Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
1-Bu lamba kuşlara bi zarar verirmi
2-havalandırma için başka bi sistem veya öneri 4-5 cm yeterlimi

Son düzenleme:
Bu şekilde kuşların etrafını kapatarak soğuktan mı korumayı amaçlıyorsunuz yoksa tamamen dolabı değerlendirmek için mi yoksa etrafa tüy vs. saçılmaması için mi

Kafesi neden böyle bir dolap içine koymak istediğini anlamadım. Yapmak istediğin şeyi çizersen, daha anlaşılır olur dolapta yapmak istediğin tadilat..

odamda tüyden dolayı rahatsız oluyodum mavi dişi tüye girdi.
bende hem düzenli olur hemde lamba sayesinde daha sıcak bi ortam yaratırım diye böyle bişey yapmak istedim dolabın üst kısmıınada papağan kafesini koyucam.Anlaşılır bi şekilde çizimde ekliycem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:51 --

Bu şekilde kuşların etrafını kapatarak soğuktan mı korumayı amaçlıyorsunuz yoksa tamamen dolabı değerlendirmek için mi yoksa etrafa tüy vs. saçılmaması için mi

üçünüde istiyorum aslında bi pazar sabahını değerlendirmek istedim.hem sorunlarımı çözüp hemde zaman geçirmek için

Bu şekilde isteklerini karşılar sanırım.İlerde dolabın önüne öntel takıp çekmecelerden birini tava olarak kullanarak görüntü olarak daha estetik bir kafes yapılabilir.

Bu şekilde isteklerini karşılar sanırım.İlerde dolabın önüne öntel takıp çekmecelerden birini tava olarak kullanarak görüntü olarak daha estetik bir kafes yapılabilir.

Şuan için değil ama yazın salmaya çevirebilirim.Acama hava sirkülasyonunu nasıl yaparım onu düşünüyorum. bi fikriniz varmı

Son düzenleme:
Geri