petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir kaç Sorum olacak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve karantina tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşu almayı düşünüyorum evde bir tane kanarya var sorun olur mu ?

şimdi bir tane yavru muhabbet kuşu almayı düşünüyorum 2-3 aylık olunca yanına eş almayı düşünüyorum şimdi alıcam yavru erkek olmak zorunda mı ? yanı eş tutmada erkek yaşı olarak küçük olsa problem olur mu ?

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    İleride çift olmalarını istiyorsan 2-3 aylıkken ikisini de al. Şimdi erkek veya dişi alırsan ileride yanına alacağın kuşu beğenmeme ihtimali çok yüksek. Kanarya için sadece şunu söyleyebilirim; Profesyonel besleyiciler için Kanaryalar ötüşleriyle meşhurdur, alacağın muhabbet kuşu kanaryanın ötümünü bozabilir. Yani sen profesyonel ötüm kanaryası beslemiyorsan sorun yok bence.

3. NeXuS

NeXuS Guest

Kanarya ile ayni ortamda bulundurulma sinin doğru olmayacagini duymuştum ayrıca kanarya ile ayni ortamda olduğunda otumunde biraz farliliklar da oluyor ayni durum bir dostumda oldu hint bülbülü ile ayni ortamda besliyor muhabbetletin otumleri bülbülü andiriyor şahsen ben beslemezdim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0

profesyonel olarak bakmıyorm zaten sadece babama arkadaşı verdi yavru bir kanarya ilgilenıyorum ve çift alsam onları eğitme durumum zor deil mı bir kaç yerde öyle duymuştum çiftlerı eğitmek zormuş ?

5. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Evet çift alırsan seninle hiç ilgilenmezler ama karar senin, ya tek alacaksın sana dost olacak ya da ileride yavru almak için çift alacaksın. Kanarya ile beraber olur sıkıntı yok sadece ötümü bozulur ama profesyonel bakmıyorsan birşey olmaz.

Sayfayı Paylaş