Karadeniz Pet

bir kac sorum var

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
arkdslar sizlere bir kac sorum var cevaplarsanz sevinirm
1-muhabbet kusm 4 gunde pasa 6 gunde cici kus dedi simdi bu kusa iki kelimeli seylermi ogretm yokaa uc kelimeliye gecimi
2- internette mavis diye bi video kusuna 1-2 dk ali babanin ciftligini ogretiyrdu acaba kac aylik egitm almista bu kdr seri soyluyr
3- en onemli madde arkdslar kusm haddinden fazla isiriyr 3.5 aylik elimi isirmasi sikinti degilde dudagimi veya burnumu isirdimi yakiyr resmen lutfen bi care soyleyin

Şu kuşunu çok merak ettim bi videosunu koysan konuşmasını.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu kusuru çok merak ettim bi videosunu koysam konuşmasını.
su an arkdaslarla gezideyiz aksama eve gececem o zmn gecer koyarim neyini merk ettinki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 07:56 --

hadi ya bilen kimse yokmu o kdrda zor sorular degil yani

https://www.youtube.com/watch?v=02MFGO2nk-I

bu videoyu diyorsunuz galiba belki daha öncede bu nu egitmeye calışıyordu ben daha hiç konuşturmadım ama

evet evet aynen bu videidan bahsediyrdum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

hadi yahu kimse yokmu cevap vreck levent abi yusuf abi bari siz cevap verin etiketlemeyi bilen varsa etiketleyin

üclü kelimeye felan zorlama tek tek iyidir . zaten o tek tekleri birleştirip kelimeler üretecektir.

o ali papanın ciftligi daha önceden egitilmiş ve ögretilmiş bi kelimedir . bir kuşun bu sürede bu kelimeyi söylemesi hiiccc kolay degil .

ısırma konusunda benım kuşumda cok ısırıyordu .ben kızıyorum ısırdıgı zaman .veya elimdeyken veya dısarda yastıga felan pisledigindede kızıyorum . artık cok damarına basarsam ısırıp kacıyor :) yada biyere pislediginde benden uzaga gidiyor :)

üclü kelimeye felan zorlama tek tek iyidir . zaten o tek tekleri birleştirip kelimeler üretecektir.

o ali papanın ciftligi daha önceden egitilmiş ve ögretilmiş bi kelimedir . bir kuşun bu sürede bu kelimeyi söylemesi hiiccc kolay degil .

ısırma konusunda benım kuşumda cok ısırıyordu .ben kızıyorum ısırdıgı zaman .veya elimdeyken veya dısarda yastıga felan pisledigindede kızıyorum . artık cok damarına basarsam ısırıp kacıyor :) yada biyere pislediginde benden uzaga gidiyor :)

oh be hocam sonunda grldin sabahtn beri diyorum burada biri vardi yardimci olck adi neydi diye bi aklima gelmedi simdi ismini gorunce heh dedim kendisi grlmis :D hocam 3 secenk icn sunuda ekleyim ozellikle konusturmaya calistigimda felakrt isiriyr onun disindada isiriyr yani anlayacagin hep isiriyr :D

3 kelimelere geçme tek tek daha rahat öğrenir sonradan öğrendiği kelimeleri şarkı olarak söylersen oda o şekilde söyler bildiği sözler olduğu için zorlanmaz

oh be hocam sonunda grldin sabahtn beri diyorum burada biri vardi yardimci olck adi neydi diye bi aklima gelmedi simdi ismini gorunce heh dedim kendisi grlmis :D hocam 3 secenk icn sunuda ekleyim ozellikle konusturmaya calistigimda felakrt isiriyr onun disindada isiriyr yani anlayacagin hep isiriyr :D

:) agzını cok yaklaştırıyor ola bilirsin tedirgin olup ısırıyordur . mesefeli olsun aranız :)

şimdi benım kuş köyde kedi sesi duya duya mıyavlamaya başladı taklit ediyor. bende o miyavladıkca pisi pisi dedim . şimdi miyavlayıp pisipisi diyo kendi kendine veya köpek gibi havlayıp hoşthoşt diyor kelimeleri tek tek ögret kelime sayısı artsın ve biraz alışkanlık olsun . sonra illa istiyorsan 3 kelime 5 kelime ögret . Gecen gün yastıga pisledi yine gel buraya senın kafanı kırarım dedim . bi seferde aldı senın kafanı kırarım diyip duruyor bu ara :)

Eğer huy edindiyse yok ama benim yöntemim hiç tepki vermiyorum isirinca tepki vermiyince bi zaman sonra sıkılıp bırakıyor ama tepki verirsen bu onu oyun sanıp daha sık yapıyor bide bazı arkadaşlar ısırınca suratına nefesini ufluyorlar ise yariyormu bilmiyorum

:) agzını cok yaklaştırıyor ola bilirsin tedirgin olup ısırıyordur . mesefeli olsun aranız :)

şimdi benım kuş köyde kedi sesi duya duya mıyavlamaya başladı taklit ediyor. bende o miyavladıkca pisi pisi dedim . şimdi miyavlayıp pisipisi diyo kendi kendine veya köpek gibi havlayıp hoşthoşt diyor kelimeleri tek tek ögret kelime sayısı artsın ve biraz alışkanlık olsun . sonra illa istiyorsan 3 kelime 5 kelime ögret . Gecen gün yastıga pisledi yine gel buraya senın kafanı kırarım dedim . bi seferde aldı senın kafanı kırarım diyip duruyor bu ara :)

hocam elimi uzakta tuttummu uzerime atlayip dudagimi opuyr sonradn isiriyr azmis galiba bana saldiriyr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

Eğer huy edindiyse yok ama benim yöntemim hiç tepki vermiyorum isirinca tepki vermiyince bi zaman sonra sıkılıp bırakıyor ama tepki verirsen bu onu oyun sanıp daha sık yapıyor bide bazı arkadaşlar ısırınca suratına nefesini ufluyorlar ise yariyormu bilmiyorum

abi tepkisiz olmuyrki burnumu veya dudagimi bi isiriyr kanatack cinsten arada sirada sinerlenip kafasina geciriyrm 10 saniyelik duruyr bana bakiyr geri geliyr dudagima opuyr belli sure sonra isiriyr gene

Yapıcak bişey yok ozaman :) gülü seven diken katlanır :)

Hayırlı sı olsun

Geri