petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir kafesin içinde 2 çift

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Talip PEKMEZ tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Talip PEKMEZ
    Gizli

3 aylık erkek ve dişi yavru hediye gelecek. Benim bir çift kuşum var ve kafesleri büyük. 3 kapılı, yemlik ve suluklardan fazlasıyla var. Bir kapısında ki gibi yuvalık koyup aynı kafeste baksam ne olur. ? Kavga ederlermi ?

2. Buğlem DEMIRKIR
    Gizli

Kavga ederler bence ayır

3. Talip PEKMEZ
    Gizli

Yer sorunu var bide anne faktörü, bi kafese demediğini bırakmadı, ikincisine ayatta izin vermez :D

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Kafes büyükse bence sorun olmaz. Sonuçta üreticiler bir kafesin (salma) içinde 20-30 kuş besliyor. Ama çiftler yumurtlarsa ve yavru olursa orasını bilemiycem.

5. Mehmet ŞEKER
    Gizli

bir kafeste iki çift olmaz.

6. Mehmet Kurt
    Gizli

Sorun yaratacağı kuvvetli ihtimal.
    Önceki konunuz dan elinizdeki çiftin ve kafesin bir kısmı gözüküyor.O kafeste iki çift sıkıntı çıkarır.

Elinizdeki kafesi elden çıkarıp 80'lik çifthane ile ortadan birbirini görmeyecek şekilde ayırıp iki çift besleyebilirsiniz.
    .

7. Talip PEKMEZ
    Gizli

Peki. O zaman kafesi değiştirecem mecbur. Saolun :)

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir kafesde sorun olur. ortasından ayrılabilen çifthaneler var onlardan alabilirsin

9. Sinan960
    Gizli

Sinan960 Guest

Kafesini bi karton parçasıyle iki odalı yapabilirsin .

10. Talip PEKMEZ
    Gizli

İkiye ayırmam. O zaman da kücük olur. Uretimhaneler de ortak salmada uretim yapanları gorünce olur diye düsünmüstüm

Sayfayı Paylaş