petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir kız bir erkek muhabbetimin yanına 1 erkek daha alıcağım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Keptony tarafından 8 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Keptony

Keptony Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar hiç anlaşamayan 2 muhabbet kuşum var 1 dişi 1 erkek.Erkek ne çiftleşmekten anlıyor ne bir şeyden anlıyor dişi aslında istekli ama dişi den dayak yiyor.Yarın gidip 1 muhabbet kuşu alacağım ve bu ikisinin yanına koyacağım çiftleşirler mi o dişiyle erkek alacağım bu arada eminönünden.Diğer eski erkeğim sıkıntı yaratır mı üzülür mü ? Birde fiyatları ne kadar dır 1 muhabbetin eminönün de ?

EDİT: Dişi kuşum 4-4.5-5 yaş arasında alacağım eş 3.5 - 4 yaşında olacak normal mi ?

#1 Keptony, 8 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 8 Temmuz 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bence eski erkeği bir arkadaşına hediye et.
    Çift olmaları gerek fazladan kuş sıkıntı yaratacaktır.

#2 Levent ACAR, 8 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 8 Temmuz 2015
  3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Eminönü n den kus almayin sitede bur sürü uretici arkadas var hatta takas bile yapabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

Istanbulun neresi yardimci olalım

4. Keptony

Keptony Member

Beğenileri:
    0
    Takas istemiyorum gerekirse eski erkeği ayırırım pek takmıyor eş olaylarını kendi halinde biri ayırdım rahatladı bile zıplamaya başladı dayak yiyor çünkü .... Ayırsam sorun olur mu ? Yeni eş koyacağım.Yer Şişli.Üsküdar'a kadar almaya gidebilirim.Ücretler ne kadar hocam ve yaş olarak 4 yaş istiyorum

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Kağıthane deyim ben hafta ici damızlık fiyatlari 50 tl

Sayfayı Paylaş