petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir konuda yardımınızı istiyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve tempusfugit tarafından 6 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yanlıs hatırlamıyorsam arkadasın biri muhabbet kuslarının tuy donemini kısaltan bir serum paylasmıstı. Aradım bulamadım forumda. İslerimin yogunlugu nedeniyle pek ilgilenemedim babamdan istemistim ingilenmesini. Surekli mama ve vitmin vererek kusların hepsini tuye sokmus 2 aydır cıkamadı kuslar.. serumu daha once paylasan arkadas ozelden bana soyleyebilirse cok memnun olurum

Not:eek:zelden istememin sebebi bu gibi islemlerin riskli olması ve isinin ehli olmayanlar tarafından uygulanmaya calısıldıgı taktirde kuslara zarar verebilecegi korkumdan dolayıdır

2. Mubiş94
    Gizli

Mubiş94 Guest

Madem riskli dikkatli olmanız dileğiyle,başarılar.

3. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim.. baska carem olsa uygulamam.

Sayfayı Paylaş