Karadeniz Pet

Bir kuş daha yakaladım :)

aynen bende çok beğeniyorum rengi çok güzel maşallah kuşun kızışmış :D kur yapıyor sana aman dikkat :D

Kuşun kızışmış maşallah çok tatlı sıcak hayvanlar ya uğurluda geliyor bana :) eline dikkat et kardeş benim kuş elimi ıslatmıştı :D

Dikkat mi ? Kus daha kotu alisti valla :D artik gunde 2-3 kere elimle yapiyor :D Yaninda disi var ama onun kilina dokunmuyor. Artik boyle surup gidecek. Baska es al dersen , ben daha fazla kus istemiyorum.. Bakimi cok zor temizligi zor, birde oldu mu mahvolacagiz omurleri kisa iste. Ben kolay kolay kaldiramiyorum

ölüm diye bir şey var allah uzun ömür versin ama elbet herkesin gidecegi yer ora zor olur tabi ama yapacak bişey yok ben yanına dişi koydum dışarı cıkarmıyorum zaten bana gelmiyor artık seninki iyi yine sana geliyorsa beni ısırıyor saldırıyor bana

Benimki bana geliyor ben kovuyorum o yine geliyor. Kafama konmaktan buyuk zevk aliyor.. Sabah kalkiyorum aygin baygin banyoya gidoyorum yuzumu yikacagim ama kuslar kafamda ucusuyor.. Kafam konuyorlar . Sinir bile oluyorum artik :D bazen bagiriyorum bazen kufrediyorum ama banamisin demiyorlar :D

Gelip kafama siciyorlar birde elimi vermem icin inat ediyor iste.. Oyle bir kusum var iste

Maşallah Çok güzel baya bir birinize bağlanmışsınız benim kuşada ben bağlandım ama dişi gelince beni unuttu :D olsun bana yavru versin yeter dede olacam inşallah

Ben onun disi olduguma süpheliyim. Burnuna gore karar verme benim kusunda burnu acik pempe ama erkek

bır kafese tum kusları koy. es tutanları ayır.

Bencd hemen koyma diğerlerinin yanına. Ayrı kafeste tut çünkü dışarıda falan hastalık kapmışsa diğerlerine bulaşmasın.

Yerli derken kastiniz nedir ? Yani türkiyenin kusumudur ? O haldr avusturyaya nasil gelmis olabilir? Ayni kus bendede var.
muhabbet kuşlarının kökeni avusturya'dır. cins ine ayrımları vardır. bunlar iriliğine, tüy yapısına , ötüşüne göre vs... gruplara ayrılır. Pakistan-yerli-çek-hollanda-ingiliz-show jumbo- tepeli - japones vs.. vs.. bu kuşun kategoriside yerlidir. Ülkemizde en çok bulunan ülke şartlarında üretimi en yaygın olan türdür. Karakter yapılarını türlere göre araştırabilirsiniz bu demek değilki ha bu kuş yerli sadece türkiye'de olur. Ha bu kuş ingiliz sadece ingiltere'de olur :) vs... vs..

Geri