petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir Müddet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Ahmet Faruk Tutkun tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Faruk Tutkun

Arkadaşlar
    Selamun Aleyküm;
    Ben yarın arkadaşımdan 1 haftalığına dişi muhabbet kuşu alacağım arkadaşım köye gideceği için bu süre daha da artabilir sizce ben bu muhabbet kuşuna nasıl bakmalıyım ve bu muhabbet kuşuna bakmam nasıl olur yani bu kuşa bakmalı mıyım?
    Şimdiden Yardım eden herkese teşekkür ederim . Fotoğraflarını yakında eklicem kaç aylık cinsi ne gibi yorumlar yaparsınız diye.

2. Hakan GÖLGE

1hafta da eğitmeye çalışmayın :D koyun bir yere cereyana kaptırmayın 1 günde bir suyunu değiştirin 2 günde bir yemini değiştirin yeter

3. Ahmet Faruk Tutkun

:D Zaten eğitmeye çalışmayacağım Hakan kardeşim ama emanete ihanette etmek istemiyorum elimden geldiğince kuşu rahat ettirmek istiyorum :D yorumun için de sağol yardım için.

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Hacı senin olay, "çukulata soslu sakızlı muhallebi" tatlısının yarısını yiyip diger yarısını bırakmak zorunda kalmak gibi bişey. :D

5. Ahmet Faruk Tutkun

Ezel abi yine yaptın yapacağını

6. Sinan Özen

:D :D "çukulata soslu sakızlı muhallebi" iyiymiş :D :D

7. Ahmet Faruk Tutkun

:D :D bende anlamadım "çukulata soslu sakızlı muhallebi" nereden bulduğunu :D :D ama lütfen konuya dönelim lütfen. :D

8. Mehmet ŞEKER

yemini suyunu eksik etme. iki açık camın arasına koyma( cereyana koyma) yeterli..

Sayfayı Paylaş