petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir muhabbet alacağım ammaa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ela tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ela

ela Guest

Foruma az önce uye oldum...ismim ela...bir muhabbet kuşu almak istiyorum...jumbo çek ya da yerli hangisini önerirsiniz...3 yıl beslediğim muhabbet kuşu fıstık öldü...hiç durmadan konuşuyor üstümüzden inmiyordu...bize daha ilk ayı dolmadan alışmıştı...yine aynı şekilde alıştırıp konuşturabileceğim bir yavru kuş edinmek istiyorum...önceki aldığım yer izmirdeydi ancak şimdi bildiğim bir kuşçudan alacağım...komşularımdan biri jumbo besliyor ve inanılmaz tüy ile beraber inanılmaz kepek döktüğünü dolayısıyla temizliğinin çok zor oldugunu ve konuşmadıklarını söyledi jumboların...sizin de fikrinizi almak istedim...çekler konuşur mu ve alışması yerlilere göre daha kolay olur mu?cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum...iyi gunler...

2. Onur TÜFEKCİ

Konuşturmak istiyorsanız yerli öneririm. Yuvadan yeni atlamış yavru hem size daha kolay ısınır hem konuşması rahat olur.

3. ela

ela Guest

sahi mi şimdi iice kafam karıştı :( yerliler zor konuşur diyorlarya hani :(

4. furkan

furkan Guest

hayır yerlilerde konuşur ama alırken erkek al ve yavru al yavrularda gaga üstünde siyahlık vardır

Sayfayı Paylaş