petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir muhabbet kuşunu sonuna kadar tek beslemek ne kadar doğru ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve brutalize tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. brutalize

brutalize Member

Beğenileri:
    1
    Bir muhabbet kuşunu sonuna kadar tek beslemek ne kadar doğru ?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Eğer sizinle mutluysa yani kendisi sizi bir arkadaş gibi görüyorsa tek yaşamaktan sıkılmaz

3. Emre TURAN

Eğer yeterince ilgi görüyorsa yanlış değil. Fakat ilgi yetersizse yanına bir eş almak en doğrusu.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence ilgi görse de görmese de ömrünü yalnız tamamlaması doğru değil. En azından bir ağız yavrusu alınmalı derim

5. İsmail BAL

doğası gereği ömrü boyunca tek kalmamalı yanında bir eşinin olması lazım belli bir erişkinliğe geldikten sonra

6. brutalize

brutalize Member

Beğenileri:
    1
    uyurken bi resim çektim... kuşun durumu ne arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

bu arada kuşumuz hiçbir zaman yalnız kalmıyor biz istediğimizde bizle oynamıyor ama o o oynamak istediğinde yanında mutlaka oynayacak birini buluyor

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    devamlı onun yanında olacaksanız evet,devamlı onunla oynayacaksanız evet,ama bunlar olmayacaksa alıcaksınız yanına bir eş

#7 Okan Şenol, 13 Aralık 2013
    Son düzenleme: 13 Aralık 2013
  8. Emre TURAN

Abi dişi bu değil mi? Cere de ortalardan kahverengiye dönmeye başlamış, kızışıyor gibi mi sanki?

9. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    evet kızışıyor sanki

10. brutalize

brutalize Member

Beğenileri:
    1
    e kızıştığında çiftleştirmezsem bir şey olur mu ? ya da haksızlık olur mu, hayvanın ihtiyacının önüne geçmiş olmayalım :)

11. kaan_mavıs

dişi kızışma ya başlamış bi eş alın derim ben

12. m.ali güler

ne kadar sevgi gösterirseniz gösterin o ciftlesme eriskinligine gelince es ister hem böyle yapmakta dogru degil oda üremek ister size kendini belli eder yavru bakmak ister yani yanina bir es almak sart benim icin

13. Emre TURAN

Eğer kızıştığında çiftleştirmezseniz kızgınlık yumurtası yapabilir, hayvanı boş yere yormaya lüzum yok. 1 - 1,5 yaşlarında kızgın yerli bir erkek alıp yanına atabilirsiniz.

14. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    bence yalnız bırakılmamalı eğer yalnız kalıyorsa ilgi yeterli değilse yanına eş almak mantıklı

15. brutalize

brutalize Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar ben şimdi buna 1 yaşında bir erkek alsam ben onu nasıl alıştıracağım kendime. erişkin kuşlar alışmaz diyorlardı

16. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Erkek kuş alırsanız artık o çifti rahatsız etmeyeceksiniz bütün ilgileri birbirlerine dönecek çünkü rahatsız etmeyip sakin bir odada bırakır günlük bakımlarını yaparsanız bir zaman sonra da yavruları olur.

17. eda1624

eda1624 Member

Beğenileri:
    0
    bende sizin gibi düşünüyordum ve her zamanda yanındaydım ve gerçektende mutluydu boncuk...ama bir gün sadece bir hafta bakmam gerekn bir dişi kuş geldi ve boncuk çok daha eğlenceli olmaya başladı ve şu an kalabalık bir aileler...bencede eş olmalı yanlarında...çok daha mutlu oluyorlar :) tabii sizde mutlu oluyorsunuz :)

18. Muratefil

Muratefil New Member

Beğenileri:
    0
    Bencede eş alınmalı böylece hem yeni yavru alabilirsiniz hem o tek kalmamış olr.

19. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bence yanlış

20. Onur TEKİN

bence 1 yaşından sonra tek başına bırakmak kuşa en büyük eziyet.

Sayfayı Paylaş