petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir öneri de benden.. Yöneticilere.. Yeni Üyeler...

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve rock tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Yeni üye bazı arkadaşlar üye olur olmaz, aylar öncesi konular dahil olmak üzere hayırlı satışlar vs olmak üzere eski konuları hortlatıyolar. Biz de yeni bir şey varmış gibi boşuna bakmış oluyoruz. Bu gün böyle bir örnek var mesela. Bu gün üye olmuş 25 msj atmış aylar öncesinin konuları. O arkadaş lütfen bana kızmasın, ben hergün yeni konuları tarıyorum. Boş yere bakmış oluyoruz. Bence gerek yok böyle şeylere. Yine de karışamam tabi kimsenin klavyesine...

2. Cüneyt Tanju Koçbil

Beğenileri:
    0
    İlanlar için bir tarih konsa mesela 1 ay sonra otomatik olrak silinse ilan.

3. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    Alım Satım bölümünde farklı bi format olsa

4. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    belli bir mesaja erişemeyen kişiler belli yerlerdeki konuları okusa ama mesaj yazamasa oda olabilir bence olabiliyorsa tabi

Sayfayı Paylaş