petshop

Bir pazarı mübarek :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ercan Uçar tarafından 17 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ercan Uçar

Ercan Uçar Active Member
    Üye

Beğenileri:
    39
    SHOW Üretimi için 2 Ay Önce Aldığım 1 aydır aktif olarak kullandığım 2 katlı 4 gözlü altı malzeme ç
    dolaplı tekerlekli ve ışık sistemli FATURALI BST marka pvc kafesimi yanında özel olarak yaptırdığım büyük yuvalıklar mamalıklar la beraber üretimi bıraktığım için satıyorum .

Kafes 500 tl'dir . Gönderim yapamıyorum taşınmasına yardım ederim 05324377067

_____________________________________________________________________________________

Akyol kardeşlerden geçen yıl aldığım stüdyo kafesimi üretimi bıraktığım için satıyorum . 125 Liraya almıştım ilk gelip alan arkdaşa 80 liraya vericem . piyasa da satılan danik sunta ve pvc ürünlerle karıştırmayın tamamaen kalın mdf den ve 4 farklı fon seçeneği vardır .

______________________________________________________________________________________

Akyol kardeşlerden 1 ay önce alıp 2 defa kullandığım yem temizleme makinası 50 tlye veriyorum .

_____________________________________________________________________________________

Verselega orlux Mama 1,250 gram açılmamış açılmıl 1,190 gr toplam 3 kgye yakın : 25 tl

_______________________________________________________________________________________
    verselega muhabbetkuşu yemi 5 kglik kovalarda toplam 2 kova var 1 kova hiç açılmadı diğer kova 1,5 kg kullanılmışır toplam 8,5 kg son kullanım tarihi 2018 Fiyat : 40 tl
    ______________________________________________________________________________________

SANİBİRD TABAN KUMU (BİBERİYE KOKULU) yaklaşık 12 kg civarında : 15 tl

Çeşitli vitaminler ve katkılar ; Bredd max sıfırdır diğerlerinin yarısı veya daha azı kullanılmıştır toplam hepsi 70 tl

_______________________________________________________________________________________

Nerdeyse hiç kullanılmamış büyük boy Dayang Salma Kafes ÖLçüleri : 76X46X45.5 Bendeki salmanın taban plastiğide beyazdır resim siyahının örneğidir Fiyat : 60 tl

İhtiyacı olana kelepir fiyata malzemeler .

faramir33 bunu beğendi.
  2. Ercan Uçar

Ercan Uçar Active Member
    Üye

Beğenileri:
    39
    ilan günceldir.

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    937
    Hayırlı alış verişler Ercan bey. Yuvalıklar temiz ve folluk lu ise yuvalık ve studyo kafes için özel den fiyat verirmisiniz

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    388
    Hayırlı alışverişler.

5. Ercan Uçar

Ercan Uçar Active Member
    Üye

Beğenileri:
    39
    Tüm ürünler satıldı sadece pvc kafes ve salma kalmıştır .

Pvc kafes yuvalıklar + salma + ekipmanları hepsi 550 tlye verilicektir kafesin sırf bana maliyeti 750 tldir faturası vardır fatura ile teslim edilicektir.
    Herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim .

6. Ercan Uçar

Ercan Uçar Active Member
    Üye

Beğenileri:
    39
    Bu ilan kapatılabilir yeni ilan verilicektir.

7. Ercan Uçar

Ercan Uçar Active Member
    Üye

Beğenileri:
    39
    ka
    Kahraman bey stüdyo kafes ve yuvalıklarla ilgili bir ilan açıcam ordan bakarsanız görüsürüz.

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    388
    Hayırlı olsun.
    İlan kapatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş