Karadeniz Pet

Bir problem mi var [VİDEO]

Mert Can YALÇIN

Meraklı Üye
Sarı kafa, kuyruk olayı - YouTube

Bu kuyruk sallama olayı 1 haftadır devam ediyor, kızgınlık yumartası oluşmuştu, ondan sonra başladı, yarında eş alacağım hayvana aceba çifleşmek istiyor ondan mı kaynaklanıyor?

Son düzenleme:
çiftleşmeyle alakası oldugunu sanmıyorum solunum yollarıyla alakalı olabilir hastalık ve tedavi ile ilgili konuları araştırmanı tavsiye ederim.

çiftleşmeyle alakası oldugunu sanmıyorum solunum yollarıyla alakalı olabilir hastalık ve tedavi ile ilgili konuları araştırmanı tavsiye ederim.

Abla solunumla alakalı bir olay olsa, anlarım mutlu şekilde oynuyor vs, sadece bu olayı nefes alışına felan baktım bir problem yok.

Benim lutino disimde de vardı bu.. kuzenim veteriner bana vitaform vermisti onu kullandim 5 6 gun sonrasinda gecti.. solunum yolları rahatsızlığı ya da bi tur soguk alginligi olabilir.. benim söylediğim ilaci bi sor araştır gidip de hemn verme kusa emin olmadan baska biseyde de olabilir ben sadece yaşadığım bi tecrubeyi paylasiim dedim. Kulaktan dolma bilgiyle antibiyotik vermeyin sakin. Veterinere bi ugrayin bos vaktinizde.. saygilar ve sevgilerimle

hırıltı vs var mı dikkatlice dinlediniz mi nefes alış verişini..?

Geri