petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir problem mi var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve kraleren tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. kraleren
    Gizli

kraleren Guest

Merhaba iki çift muhabbet kuşum var. Gayet iyi anlaşıyorlar(Bazen kavga ettikleri oluyor tabii.). İlk eve getirdiğim zaman gayet uslulardı. Lakin değiştiler. Çok hırçınlaştılar. Kafesi talan ediyorlar. Astığım oyuncakları düşürüyorlar. Mürekkep balığı kemiklerini düşürüyorlar. En sonda yuvalığın içindekileri döküp yuvalığı kırmışlar. Evet kırmışlar. Özellikle bunları akşamları ben yattığımda ve evde yokken oluyor. Bir sıkıntıları olabilir mi? Ne yapmamı önerirsiniz? Çünkü kuşlar ne kadar iyi anlaşsalar da bazen öle kavga ediyorlar ki biri diğerini yukarıdan aşağıya itiyor.

2. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Eş olarak kabul etmemiş olabilir, ne zamandır eş durumdalar kuşlarınız?

3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    ya kuşları degiştirin yada birisini

4. kraleren
    Gizli

kraleren Guest

Vallahi kuşları bir arkadaştan aldım. 1 aydan fazladır eşler her halde. Aynı zamanda ayırmaya gerek var mı ki çünkü her saniye kavga etmiyorlar. Bazen gayet iyi anlaşıyorlar. Gayet sakin oluyorlar. Genede fikirler lütfen?

5. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam birbirlerini görecek şekilde ayırın 2 kafes felan varsa öyle deneyin, eğer birbirlerini ararlarsa birleştirirsiniz, yinede ustadlar daha iyi bilir.

6. kraleren
    Gizli

kraleren Guest

Teşekkürler. Genede değişik fikirleri olan yardım lütfen.

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bi sorun olduğunu sanmıyorum..yuvalığı kıramazlar muhtemel kemirmişlerdir , etrafı dağıtmalarıda yani kalamar kemiğini falan , oyun yapıyorlardır..hemen kuşları değiştirmeye gitmemek lazım..

Sayfayı Paylaş