Karadeniz Pet

bir şey olurmu muhabbetime

emre aybi

Yeni Üye
arkadaşlar kuşumun kanatlarını ve kuyruğunu azcık makasla kesmek doğrumu bir şey olurmu çünkü hep uçuyor bana böyle daha kolay alışır bende kesmek istemiyom ama siz daha iyi bilirsiniz

Merhaba size kim böyle akıllar veriyor bi hayvana böyle şeyler yapılırmı yanlış düşünüyorsun kucucuk hayvan sonuçta size alışması çokmu önemli forumda eğitim video konuları var incele lütfen.

Sakın öyle birşey yapmayın hayata küser, Siz bakmayın onun minicik olduğuna geröekten çok hassaslar. İllede elime alışssın diyorsanız değiştirin yeme düşmüş yeni yavru alın, yavaş yavaş alıştırın.Yada üstteki değerli üstadın dediği gibi burada yazılan değerli bilgileri uygulayın.

Son düzenleme:
Asla!

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Böyle bir şey yapmayın bu kuşunuzu strese sokacaktır ve agresif olacaktır hatta hayata küsecektir kuşunuz

hayır böylebi niyetim yok benim arkadaşım kesmiş ona kızdım ama kuşta hiç bir şey yoktu uçamıyordu sürekli onun eline geliyordu onu çok seviyoru

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:53 -->-> Daha önceki mesaj 10:44 --

peki arkadaşlar uçmamasının bir yolu varmı hep yanına gelirken uçuyor normaldede uçuyor aldığımızda uçamıyordu böylece bana hiç alışamıyor onunla güzelce konuşuyorum sevmek istiyorum uçuyor ve kafesede girmiyor

Geri