petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir sey sorcam acil ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Selam arkadaslar muhabbet kusum hircinlasmaya basliyorrrrr ( isirmaya ) kafese yavasca elimi sokuyom direk elimi isirmaya atiliyor sonra acitiyor biraz isirdikdan sonra opmeye basliyo eskiden bole deildi vede konusmayi ogretmeye calisiyorum direk dudagimi isiriyo eskiden isirmiyordu hicte korkutmadim kusu napicam cozum varmi kusum disi 6-7 aylik

2. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşu eğitmek imkansız değil, ama çok zor ve siz geç kalmışsınız 6-7 aylık erkek olsa belkı şansınız olurdu ama dişi gerçekten işiniz zor diyebilirim

3. Mete AYVALI

Arkadasim 1 ayliklen aldim ve isirmiyordu

MT15i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    Kendini yalnız hissetmesinden dolayı ısırmaya başlamış olabilir. Verip daha küçük bir erkek alabilirsiniz veya vermem diyorsanız yanına eş düşünebilirsiniz

5. Mete AYVALI

Valla hic.ugrasamam 2 kusla 1. Tanesiyle zor ugrasiyorum cok hariketli mubarek kus =)

MT15i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Selahattin GÖKTAŞ

erkek ve dişi arasında pek fark yok kuşun huyuyla alakalı o benimkide öyle işine gelirse sevdirir hatta özellikle kafasını yatırır sevsin diye işine gelmezsede köpek gibi kapar...ısırdığında tepki vermeyin.

Sayfayı Paylaş