petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir şeyi çok isteyince olmuyormuş onu anladım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mesut yılmaz tarafından 26 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Mesut yılmaz

Mesut yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Dün yumurtlayan çiftim akşam 2 tane daha yumurtlamış sabah baktığımda yumurtaların 3 ünüde kırmışlar :( herşeyleri var kafeste gaga taşı kalamar kemigi mürekkeb balıgı kemigi yemleri herseyi ama yumurtaları kırmışlar 3 yumurtadan sonra yumurtlarlarmı gene
    birde dün yumurtlayacak dedigim çiftim kafes tabanına yumurtlamış 2 tane onları aldım folluga koydum dişi folluga girermi acaba :(

2. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Çok üzücü bir durum kardes ilk kuluckalari mi

3. Mesut yılmaz

Mesut yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    kafesin tabanına yumurtlayan ilk kuluçkası diğerini aldığımda 3. kuluçkasına yatacaktı yumurtaları kıranlar.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Kavga etmiş olabilirler yuvalık içinde. Yumurtalar zarar gördüyse kırıp yiyiyorlar. Kızıştırıcı mama, ve vitamin verme bir süre. Yeniden yumurtlarlar..

5. Mesut yılmaz

Mesut yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Peki levent abi kafesin tabanına yumurtlayan çiftimin yumurtalarını folluga koydum dişi folluga girermi hiç ilgi göstermiyor şu anlık.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Girebilir geçmiş olsun olur böyle şeyler huzursuz olmuş olabilirler yemlerini sularını ver gerisine Karışma yuvaya da biraz Talas koy birbirlerine çarpıp kirilabilirler de

7. Mesut yılmaz

Mesut yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam yusuf abim talaşlarını biraz daha koyayım yuvaya inş diğerleri girer bakalım abim.

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  9. Mesut yılmaz

Mesut yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    İnş levent abim :) tek istedigim kuşlarımın yavrularını görmek büyütmek abi cok merak saldım inş olucak bakalım.

10. karargahx

karargahx New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kide 2 yumurta kırdı mineral eksikligindenmis yemler e ekledim düzeldi suan gayet iyiler 2 tane var

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş