Karadeniz Pet

Bir şeyi çok isteyince olmuyormuş onu anladım.

Mesut yılmaz

Meraklı Üye
Dün yumurtlayan çiftim akşam 2 tane daha yumurtlamış sabah baktığımda yumurtaların 3 ünüde kırmışlar :( herşeyleri var kafeste gaga taşı kalamar kemigi mürekkeb balıgı kemigi yemleri herseyi ama yumurtaları kırmışlar 3 yumurtadan sonra yumurtlarlarmı gene
birde dün yumurtlayacak dedigim çiftim kafes tabanına yumurtlamış 2 tane onları aldım folluga koydum dişi folluga girermi acaba :(

kafesin tabanına yumurtlayan ilk kuluçkası diğerini aldığımda 3. kuluçkasına yatacaktı yumurtaları kıranlar.

Peki levent abi kafesin tabanına yumurtlayan çiftimin yumurtalarını folluga koydum dişi folluga girermi hiç ilgi göstermiyor şu anlık.

Girebilir geçmiş olsun olur böyle şeyler huzursuz olmuş olabilirler yemlerini sularını ver gerisine Karışma yuvaya da biraz Talas koy birbirlerine çarpıp kirilabilirler de

Tamam yusuf abim talaşlarını biraz daha koyayım yuvaya inş diğerleri girer bakalım abim.

İnş levent abim :) tek istedigim kuşlarımın yavrularını görmek büyütmek abi cok merak saldım inş olucak bakalım.

Benim kide 2 yumurta kırdı mineral eksikligindenmis yemler e ekledim düzeldi suan gayet iyiler 2 tane var

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri