Karadeniz Pet

bir şeyi netleştirmek istiyorum

darı normalde yedikleri yeme deniyor...kuşlar nijeri yemiyormuşki tüye girsin :) sadece mecbur kalıp tadına baksınlar biraz alışsınlar diye öyle düşündüm ben... ama kaan beyin söylediği etkili olabilir tecrübeli kendisi sonuçta. denemekte yarar var..

yem olarak sürekli Nijer verirseniz kuş tüye girer, tüyden çıkana kadar çiftleşmezler, kızıştırıcı yem hikaye, sadece para tuzağı, her gün azar azar mama yapmaya devam edin, nasıl olsa bir gün yiyecekler...İki kafes alıp yan yana koyarsanız, kuşları ayırıp 2 hafta mama ile besledikten sonra dişiyi erkeğin kafesine atarsanız etkili olabilir, ben bu yöntemi uyguladığım kuşların çoğunda dişiyi erkeğin yanına atar atmaz çiftleştiklerini gördüm...

kaan arkadaşım teşekkür ederim ilginize, söylediklerinizi aynen uygulamaya çalışıcam umarım bende birgün muradıma ererim , saygılar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

darı normalde yedikleri yeme deniyor...kuşlar nijeri yemiyormuşki tüye girsin :) sadece mecbur kalıp tadına baksınlar biraz alışsınlar diye öyle düşündüm ben... ama kaan beyin söylediği etkili olabilir tecrübeli kendisi sonuçta. denemekte yarar var..

sanada teşekkür ederim arkadaşım, denemeye devam, inşallah pes etmek yok :)

Son olarak kuşlarınıza sık sık çimlenmiş buğdayın uç kısmından verirseniz e vitamini içerdiği için yumurta almanıza yardımcı olur..

Geri