Karadeniz Pet

bir siteden video nasıl indirebilirim

selen canaydın bedel

Onursal Üye
arkadaşlar netd diye bir site var videoları indiremiyorum yasaklı yani indirilmeye..bende şöyle birşey düşündüm olur mu diye size sormak istiyorum.bilgisayarı televizyona bağlayıp tv kumandasıyla kayıta basarsam kayıt edebilir miyim? harddiske kayıt ettiricem

Hard diske kayıt edebilirsin ama illa ki televizyona bağlamana gerek yok .. :) Bilgisayardan da kayıt işlemi yapabilirsin. İnternetten araştırır isen ekranda görünen istediğin alanı videoya kaydedebilirsin. Ben olsam bu yöntemi denerdim , televizyonla kim uğraşıcak iki saat..:D

Suan adı aklıma gelmiyo ama ss alma yazınca cıkıyo metin 2 oynarken cok alırdım :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

idm ile de indire bilirsiniz deneme sürümü 1 ay, yada crack yapabilirsiniz idm için. baya kullanışlıdır ve kullanması basittir

beceremedim Replay Media Catcher indirdim kulaklık takılı olduğu halde de sesi alır dimi dizinin sesini..

beceremedim Replay Media Catcher indirdim kulaklık takılı olduğu halde de sesi alır dimi dizinin sesini..

Sesini isterseniz dışarı verin çünkü mikrofon sesi bilgisayarın sesini algılar. Kulaklıktan alacağını sanmıyorum . Ayrıca video indirme programlarının da indiremediği bir sürü engellenmiş site var. onun için bnim size tavsiyem ekrandan video çekmeniz. Bu arada hangi diziyi indirmeyi düşünüyorsunuz. Belki ben de veya forumda ki bir arkadaşta vardır. Sizinle paylaşabiliriz..:)

Internet downlad maneger her siteden indirim yapıyor Crackini bulun :)

bıçak sırtı diye bir dizi..nejat işler mehmet günsür falan oynuyor beceremedim olmuyor pc takılıyor elinde varsa bu dizi nolur bana linklerini ulaştırın lütfen ya deli oldum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

Sesini isterseniz dışarı verin çünkü mikrofon sesi bilgisayarın sesini algılar. Kulaklıktan alacağını sanmıyorum . Ayrıca video indirme programlarının da indiremediği bir sürü engellenmiş site var. onun için bnim size tavsiyem ekrandan video çekmeniz. Bu arada hangi diziyi indirmeyi düşünüyorsunuz. Belki ben de veya forumda ki bir arkadaşta vardır. Sizinle paylaşabiliriz..:)

bıçak sırtı nejat işler mehmet günsür fikret kuşkan gibi iyi oyuncular oynuyor

bıçak sırtı diye bir dizi..nejat işler mehmet günsür falan oynuyor beceremedim olmuyor pc takılıyor elinde varsa bu dizi nolur bana linklerini ulaştırın lütfen ya deli oldum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

bıçak sırtı nejat işler mehmet günsür fikret kuşkan gibi iyi oyuncular oynuyor

Maalesef selen hanım arşivim de yok bu dizi.. :)