petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir Sorum Olacak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aykan Aslantaş tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Benim muhabbet baya bi ilginç.Ele gelirken bir ısırıyor sonra ele geliyor.Kafasını okşatmıyor.Yani baya bi ilgileniyorum.Kendi 3-6 aylık.Bazen boş boş ötüyor.Yardım edîn ben bunu evcilleştiremedim mi yoksa? Ötmesi sorun değil :)

2. huysuz

huysuz New Member

Beğenileri:
    1
    öküzün altında buzağ aramak... sanırım bu deyim tam size göre)))

3. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Yok yok ben yanlış anlattım.Özür dilerim.Asıl sorum uzun süredir bende olmasına rağmen ele gelmeyi sevmiyor.Evcilleştiremedim mi?Şu an üstümde kıyafetimin ipiyle oynuyor

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Karakter meselesi bazılarında sevmiyorlar bazıları el ile oynamayı. sadece konucak bir dal gibi görüyorlar parmakları. Şansınıza artık. yada ürkmüş olabilir elinizden. yem ile kandırmaya çalışın.

5. ENES BASKIN

Kuşunuz dişi mi bundan da kaynaklanabilir . Erkeklere göre daha hırçın oluyorlar . Değilse de kuyunuzun huyudur yani yapacak bir şey yok umarım ısırmayı bırakır :)

6. ArTemiS

ArTemiS Guest

Elinizi ısırmaya çalıştığında çekmeyin. Zamanla alışır ısırmayı bırakır. Tabi bu arada ufak yaralanmalar olacaktır :)

Sayfayı Paylaş