Karadeniz Pet

bir sorum olacak

derya26

Yeni Üye
selamun aleyküm sizlere bir şey sormak istiyorum muhabbet kuşum eşinden kaçıyor önceleri iyi anlaşıyorlardı şimdi öyle değiller ayırınca da birbirleri olmadan yapamıyolar birlikte de olmuyo.Erkek olan kaçıyo genelde ve de kafesin altında oturuyo uyuyor bir hastalığı yoktur inşallah bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olurum.iyi günler...

Çifti değiştirin bence. Dişiler huysuzluk yapıp erkeği öldürmeye varan kavgalar çıkarabiliyor. Kolay gelsin geçmiş olsun

erkek kusunuz dişi kusunuzdan korkuyordur oyuzden kacıyordur dısı kus erkegı gagalıyordur tunekten kovuyordur buyuzden erkek kacar disi kusunuz yenı geldıyse bu olabılır kusları ayırın kafesınız bolunebılıyosa kafesı 2ye bolun veya kusları ayrı kafeslere koyun kafeslerı yanyana koyun o sekılde 2 3 hafta kalsın daha sonra bırlestırmeyı deneyın bırlestırırken dısı kusu erkek kusun kafesıne koyun belkı olumlu sonuc alabılırsınız

erkek kusunuz dişi kusunuzdan korkuyordur oyuzden kacıyordur dısı kus erkegı gagalıyordur tunekten kovuyordur buyuzden erkek kacar disi kusunuz yenı geldıyse bu olabılır kusları ayırın kafesınız bolunebılıyosa kafesı 2ye bolun veya kusları ayrı kafeslere koyun kafeslerı yanyana koyun o sekılde 2 3 hafta kalsın daha sonra bırlestırmeyı deneyın bırlestırırken dısı kusu erkek kusun kafesıne koyun belkı olumlu sonuc alabılırsınız
yapacağım da ben bunları hiç anlamıyorum çok ilginçler arada çok iyi anlaşıyorlar sonra kavga ediyorlar.Benim erkek kuşum önceki eşinden de kokuyordu.anlamıyorum niye böyle korkak oldu.

zaten genelde dısı kuslar daha baskın olur yanı erkek kusları doverler hatta bu yuzden korkar
bide erkek kusunuza esini siz mı sectiniz yoksa bi salmaya bırakıp esini kendisine mı sectirdiniz buda onemlı eger erkek kusunuza esini yani disiyi sız secip eve getirdiysenız anlasamamaları normal cunku muhabbet kuslarında es secme bıraz zordur her kus anlasamaz eger dısıyı sız sectıysenız ve anlasamıyolarsa dısıyıde gerı ıade edebılme sansınız varsa aldıgınız yere dısı kusu gerı verıp erkek kusunuzuda bır salma kafese atıp orda kendı esını kendısıne sectırebılırsınız ama olmaz dersenızde kuslarınızı ıkı farklı kafese koyun 2 3 hafta kadar ayrı tutun kafesler yanyana olsun oyle bakın 2 3 hafta sonra dısıyı erkek kusun kafesıne koyun belkı duzelme olur

bugün baktım da dişi kuş çiftleşmek istiyo ama erkek de halsizlik var gediğimden beri akşama kadar halsiz akşam canlanıyo bu halsizliğine bir çözüm bulabilir miyim?

Geri