Karadeniz Pet

Bir sorum olacaktı?

• Konbuyu başlatan Taha KOÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Taha KOÇ

Guest
Arkadaşlar çift kuşlarımdan dişi olan bu gün baktım kafesin tabanına inmiş köşede duruyor.
Normalde iniyodu altta kağıtlarla uğraşıyodu bugun baktım kımıldamadan köşede duruyodu.
Bide Erkek kuşu alalı 20gün oldu şuanda kavga etmıyolar erkekte giriyo folluğa dişide ama farklı zamanlarda
Dişi erkeğe sulanıyo ama erkek tepki vermıyo neden acaba..
Sorularıma cevap beklıyorum..

Ustalarım kuşlarım anlaşabilirlermi?
Nasıl görünüyorlar?
Dişi kuşumun kuyruğu aşşa yukarı sallanıyor neden?

Anlaşmalarını bilemeyiz biraz onların tercihi sonuçta. Dişiniz hasta gibi görünüyor o yüzden olabilir..

Kuşunuz hasta olmuş olabilir.İshal titreme vb gözlemlerinizi bize yazınız

Kuşta Kanat yada kuyruk hafif hafif titriyor hastamı anlamına geliyor?

Hasta olabilir veya başlangıç, durgunluk, kırgınlık..

Kuyruk titremesi kuyruk atması dişinin yumurta gelmesine işarettir ama şuan hasta gözüküyor resimlerde.Patates maması yapmanızı öneriyorum..

iyi akşamlar. geçen pazar 2 çift kuş edindim kuşları uzun bi yolculuktan sonra eve getirdim ve çifthaneme saldım. buraya kadar herşey normal. ilk gün sarsıntının etkisi yer değişimi şoku falan diye pek detaylı incelmedim kuşlarımı. dün ve bugün gözlemlediğim kadarı ile 3 kuşumda kuyruk titremesi ve aşırı hızlı nefes alıp verme gördüm. 4. kuş normal ayrıca bu kuşlar çok sakin saatlerde tünekte oturuyorlar denebilir. bu hangi hastalık belirtisidir ve ne yapmam lazım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Geri