Karadeniz Pet

Bir sorum var bakarmısınız ?

• Konbuyu başlatan Necati ÜNAL
  • Başlangıç tarihi
N

Necati ÜNAL

Guest
3 adet hint bülbülüm var. 2 erkek 1 dişi.2 erkek 1 dişi olması bunların yumurtlamasına engelmidir ? birde alalı 2-3 gün oldu ne zaman çiftleşip yumurtlarlar ?

yumurtlamsına engel olmaz olmaz ama bir dişi 1 erkekle çiftleşir sadece fakat yumurtladıkdan sonra kavgalar çıkcaktır büyük ihtimalle yanlız şunuda sölim bn hem salmada hemde tek çift olarakda bülbül besliyorum.. Şuana kadar daha bir sorun yaşamadım

Son düzenleme:
Peki ne zaman çiftleşirler ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Birde yumurtladıktan sonra erkeklerin ikisinde ayırmayı düşünüyorum siz ne dersiniz ?

2 dişi 1 erkek daima daha iyi olacaktır kavga çıkar sonradan
hayır gine kavgalar çıkar 1 erkek 1 dişi eşitlenecek şekilde ollmalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

Peki ne zaman çiftleşirler ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Birde yumurtladıktan sonra erkeklerin ikisinde ayırmayı düşünüyorum siz ne dersiniz ?

hayır kesinlikle ayırma kafeste 1 erkek 1 dişi bırak çünkü yavrular yumurtadan çıktıkdan sonra dişi tek başına beslerken çok fazla zayıflar ve yorulur çok yıpranır kuş belkide ayırırsan hiç bakmaz bile yavrulara

Dişi çiftleştiği erkekten sonra diğer erkekle çiftleşebilir en iyisi ayır.

Geri