petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir sorum var bakarmısınız ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL
    Gizli

3 adet hint bülbülüm var. 2 erkek 1 dişi.2 erkek 1 dişi olması bunların yumurtlamasına engelmidir ? birde alalı 2-3 gün oldu ne zaman çiftleşip yumurtlarlar ?

2. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    yumurtlamsına engel olmaz olmaz ama bir dişi 1 erkekle çiftleşir sadece fakat yumurtladıkdan sonra kavgalar çıkcaktır büyük ihtimalle yanlız şunuda sölim bn hem salmada hemde tek çift olarakda bülbül besliyorum.. Şuana kadar daha bir sorun yaşamadım

#2 Serkan KILINÇ, 18 Ekim 2014
    Son düzenleme: 18 Ekim 2014
  3. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    2 dişi 1 erkek daima daha iyi olacaktır kavga çıkar sonradan

4. Necati ÜNAL
    Gizli

Peki ne zaman çiftleşirler ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Birde yumurtladıktan sonra erkeklerin ikisinde ayırmayı düşünüyorum siz ne dersiniz ?

5. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    hayır gine kavgalar çıkar 1 erkek 1 dişi eşitlenecek şekilde ollmalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:58 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

hayır kesinlikle ayırma kafeste 1 erkek 1 dişi bırak çünkü yavrular yumurtadan çıktıkdan sonra dişi tek başına beslerken çok fazla zayıflar ve yorulur çok yıpranır kuş belkide ayırırsan hiç bakmaz bile yavrulara

6. Necati ÜNAL
    Gizli

sağol başka düşünceleri bekliyorum

7. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi çiftleştiği erkekten sonra diğer erkekle çiftleşebilir en iyisi ayır.

Sayfayı Paylaş