Karadeniz Pet

bır sorum var vıdeosunuda koydum yardım edın lutfen

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
arkadaslar dun konuyu actım bazı arkadaslar beklememı soyledı. olayı anlatıyım 1.5 yasındakı dısı kusumun yanına kuscuya goturerek kus aldım eve geldım ılk 2 gun anlastılar bır seylerı yoktu ama dun ve bugun dısı kusum cok agresıf davranıyor hem bıze karsı hem erkege karsı erkegı yanına bıle yaklastırmıyor erkekte masum masum duruyor dısı erkegın gaga kısmına vurarak tunekten dusene kadar vuruyor.. önerılerle fooluk taktım ve tek tunek taktım tek tunekte yan yan yana duruyorlar ama ben yanlarına gıdınce dısı kus erkege vuruyor ? vıdeoyu youtobeye yukledım ozellıkle 30 sanıyeden ıtıbaren ızlemenızı onerrıım orda az da olsa vuruyor. http://youtu.be/LJEu7GxxtNw tıklayın buna ızleyın

Moderatör tarafında düzenlendi:
videoyu acamadım ben, dişi kusunuzun ceresi kahverengiye dönmüş müydü.. kızgınlasmıstır dişi kusunuz, erkekten hareket göremeyince öyle yapabilir..

videoyu acamadım ben, dişi kusunuzun ceresi kahverengiye dönmüş müydü.. kızgınlasmıstır dişi kusunuz, erkekten hareket göremeyince öyle yapabilir..

arkadasım evet dısı kusun ceresı kahverengıye donmus. lınkın ustune tıklayınca acılıyor bıde arkadasım dns degıstır malum youtobeye yasak geldı ya :)

aynı sorun bendede var bizim dişininde ceresi kahverengi oldu en ufuk kura hemen kuyruğunu kaldırıyor ama erkekte bişey yapmayınca aşşağa atmaya çalışıyor

fazladan 1 kafesiniz varsa dişiyi ayırın kafesten.. erkek tek kalsın.. 1 ay ayrı kalsa kızgınlasır erkek kusunuz.. ya da kızgın bir erkek alcaksınız..

aynı sorun bendede var bizim dişininde ceresi kahverengi oldu en ufuk kura hemen kuyruğunu kaldırıyor ama erkekte bişey yapmayınca aşşağa atmaya çalışıyor

pekı nasıl bır yol ızlemem gerekıyor?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:52 -->-> Daha önceki mesaj 12:50 --

fazladan 1 kafesiniz varsa dişiyi ayırın kafesten.. erkek tek kalsın.. 1 ay ayrı kalsa kızgınlasır erkek kusunuz.. ya da kızgın bir erkek alcaksınız..ben erkegı alırken erkek kus kızgın dedıler ıstersenız fotosunu atabılırım

kızgındır belki aldıgınızda dogrudur.. ancak kuslar ortam degisikiginde tüye girebiliyor. tüye giren kus ciftlesmek istemiyor bazen..

kızgındır belki aldıgınızda dogrudur.. ancak kuslar ortam degisikiginde tüye girebiliyor. tüye giren kus ciftlesmek istemiyor bazen..

hmm cok tesekkur ederım ıstersenız erkek kusun fotografını atabılırım bırde benım dısı kus yerlı erkek kus ıngılız cınsı bunla alakası olabılırmı?

senin dişi kızışmış erkek kızışmamış sen 1 veya 2 hafta kuşları ayır erkeğe kızgınlaştırıcı tohum nijer veririsin erkek kızıştımı kafese salıverieisin yanlız bu nijeri fazla kullanma yağlanma ve tüğ dökümü yapar

senin dişi kızışmış erkek kızışmamış sen 1 veya 2 hafta kuşları ayır erkeğe kızgınlaştırıcı tohum nijer veririsin erkek kızıştımı kafese salıverieisin yanlız bu nijeri fazla kullanma yağlanma ve tüğ dökümü yapar

coook tesekkurler gercekten cok tesekkur edrım sagolun var olun eksık olmayın

Geri