Karadeniz Pet

Bir sorum var ?

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Benim Allah uzin verirse kusumun yavrulari olursa bur tane begendigim erkegi alıp beslemek istiyorum hemen yan odada ayri ayri olacak sikinti olurmu yani bir cift baska odada bir tek kus baska odada.olurmu sorun olurmu ilerde

Benim Allah uzin verirse kusumun yavrulari olursa bur tane begendigim erkegi alıp beslemek istiyorum hemen yan odada ayri ayri olacak sikinti olurmu yani bir cift baska odada bir tek kus baska odada.olurmu sorun olurmu ilerde

Herhangi bir sıkıntı olmaz kardeşim ancak seslerini duymasalar kus sana daha çok alisir

Duyacaklar o yuzden istiyorum olmassa guzel iri bir kusla takas ta yapabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

Ama kiyamam cok seviyorum onlari torunlarimida gorucem :)

Biri ötmeye başladığında diğer odadaki karşılık verecektir. Bu sesler sizin veya aileniz için sorun olmaz ise başka bir sorun olacağını sanmıyorum.

Hmm peki hocam sagolun tadamicam o hissi acaba yavru aldiktan sonra eş olanlari satsam olurmu hocam sizce ben anlamiyorumda

Hmm peki hocam sagolun tadamicam o hissi acaba yavru aldiktan sonra eş olanlari satsam olurmu hocam sizce ben anlamiyorumda

Bersan ayrı odalarda birbirlerinin seslerini duyarlarsa evde gürültü artabilir. Madem öyle önce tek kuşu besle, alıştır. İleride zamanı gelince yanına bir kuş al. Çiftleşsinler. Yavrularını da almış olursun böylece ;)

Geri