petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir sorum var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sevdamesk tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. sevdamesk

sevdamesk Guest

Yeşimimle bugün üçüncü günüm kuş sesleri dışında öttüğünü duymadım kafesinde sürekli uyuyor. birazda tüylerini kabartıyor sanki. bu normal mi?

2. Mehmet ŞEKER

yeni gelen kuş öyle olur bu normal.

3. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    yeni kuşta normal

4. sevdamesk

sevdamesk Guest

tamam abartmış olabilirim ama ne yapayım sinir oldum kuş dediğin bir cik demez mi ya :) daha öncede bir kuşum vardı konuşmak bir kenarda dursun ötmüyordu bile ele zaten gelmiyordu. bu da öyle olacak diye korkuyorum :)

5. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    sen ona müzik dinlet severler bir iki gün sonra müzikle beraber ötmeye başlar

6. sevdamesk

sevdamesk Guest

denedim zaten dışarıdan kuş sesi geliyor. çok tepki vermiyor. sanırım ailesinden ayrılmak üzdü baya mubişi...

ben bu kuşu çiftleştirmeye karar verdim yanına erkek kuşu kaç aylık olunca alayım?

7. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    sen yanına aynı yaşlarda bir kuş al anlaşırlar

8. sevdamesk

sevdamesk Guest

dişiler erkekleri beğenmiyormuş ya hemen sorun olmaz mı?

9. sevdamesk

sevdamesk Guest

boş kafesim yok benim şimdi bir yavru alsam koysam yanına kavga etmezler dimi? hep tek besledim ben yanına başka kuş getirince de benim kuşum hep döven oldu da :))

10. Yunus Emre OĞUZ

kuşunuzu alıp götürün o secsin eşini :)

11. H. Mehmet YILDIZ

Haklısın dostum ;)

Sayfayı Paylaş