petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir Sorum Var .

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sercan GÜLÜM tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sercan GÜLÜM

İyi Forumlar Öncelikle,
    Benim 1 dişi 1 erkek olmak üzere 2 tane muhabbet kuşum var kafesleri de oldukça büyük ve kafes demirlerinin beyaz boyaları kuşlar ısıra ısıra diyelim hep döküldü kafes siyah beyaz oldu ben bunun kuşlar için zararlı olduğunu düşünüyorum . demir pas falan . her neyse asıl sorum kafesi küçültmek istiyorum be demirleri boyası dökülmeyen bir cins olacak. 2 tane muhabbet kuşunun rahat edeceği küçüklükte sağlam bi kafes tavsiye edebilecek ve maksimum boyut verebilirseniz sevinirim .

2. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
  3. Emre ERTURK

biz buyuk kafes istiyoruz sen kcuk :D

4. Selahattin GÖKTAŞ

bendede aynısı var ama etraf çok batıyor bu kafes tipini önermiyorum başa tipte aynı maddeden kafas bulursanız iyi olur.

5. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0

Evet özellikle tüy döneminde bizim erkek fazla yaramaz oldugu icin baya tüy ucusuyo sağa sola :) evdekilerden azar yiyiyorum onun icin ama olsun :D

Sayfayı Paylaş