Karadeniz Pet

Bir sorun daha

shaggy

Meraklı Üye
Kereste talasi koymustum folluga disi giriyordu hepsini bi koseye topluyordu bende geri seriyodum oyun mu oynuyo ki diye simdi girmeyi kesti yuvaya baya koyu cehresi ama kanatlarida dusmus durumda degil hala bir sansim var mi ki... bide ne zman kanadi dusmeye baslar genel bi bilgi varmi

Kanadi yumurta oldugunda disleri baslar diye biliyorum da kardeaik senin gorevin sadece talasi koymak kus.ne yaparsa yapsin ona karisamassin bazi kuslar yuvaligi boş ister bazilari koseye duzer bazilarida kullanacagi gibi kullanir kus onu koseye dizdiyse bilfigi vardir kardesim elleme sen :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Degistirdim zaten hamster tasini yaydim karismiyorum zaten su saatten sonrada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:00 --

Arkadas simdide erkek tuye mi girdi ne kafasinin tuyleri degisip duruyo tavaya atacam ikisinide hah ne zormus yav yavru almak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Simdi tekrar girmeye baslar mi yoksa bi sonraki kizismayi mi bekleyecez

Kardes kuslarinin foto at eger gene hamsterleri köşeye dizerse kaldir

Talas koydun mu gerisine karismayacaksin ister köşeye toplar ister yayar mudahaleni anlayınca sogur

Aynen hocan kursat hocam bnm bir sorum olacak bu bnm kus hala alismadi 3 haftafir takili hala alismadi ne yapacam yuvaligi daha yakin olacak sekilde on kapiya koydum ama bakalim sizce ?

Sanirim sogudu benden ondan korkuyorum soguduysa ne yapmak gerek

Ee bu defada suyu bitti mi yemi bitti mi bi sikinti cikti mi kavga ettiler mi oynastilar mi vs vs akilda bir suru soru :))

Geri