Karadeniz Pet

Bir sorun var mı?

Ustali

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Ankaradan yeni yeme düşmüş bir kuş getirttim. Kuş geldiginde ele alışıkdı elden korkmuyor. Dört gün gectiginde saldım. Sadece perdelere konuyor. Bir metre kadar yanına gidiyorum elimi çıklatıp capkın dedigimde elime geliyor genelde annemin baş örtüsüne de konuyor. Buralarda bi sıkıntı yok lakin kafesinde oyuncagıyla vs hiç oynamıyor. Ve kafesten kendi çıkmıyor baskı yapıyorum ürkütmeden öyle çıkıyor? Sizce bir sorun varmı yoksa olağan şeylermi bunlar. Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.
Birde poposunda genelde dışkı yapışıyod bu neden sizce? Hasta olabilirmi?

alıştırma yönünde iyi gidiyorsunuz daha yavru olduğu için yaptığı şeyler gayet normal güle güle besleyin

rica ederim şuandan devam edin konuşturma çalışmalarına devam edin kızışmaya başladıkça daha da yatkınlığı artacak

hocam kuşunuz erkek dimi :) erkek kuşlar kızımaya başladığı vakit konuşmaya daha yatkın oluyorlar yavruluktan gelen bir eğitim ile daha güzel neticeler alınıyor :)

Çok merak ederek soruyorum kuşunuzu Yalçın kasım dan mı aldınız acaba :D

Yok hayır görmüştüm de acaba o kuş mu diye şüphede kaldım herhangi bir sorun yok iyi bir üretici mama almıştım bende kendisinden :) ne kadara aldınız kuşu

Uygun fiyata :) gayet memnun kaldım valla. İki kez petshoptan kazık yemiş biri olaraktan :)

eğitmek istiyorsan oyuncagı al şimdilik.ileriki zamanlarda sana eve alıştıgında konuşmaya başladıgında oyuncagını takarsın

hocam kuşunuz erkek dimi :) erkek kuşlar kızımaya başladığı vakit konuşmaya daha yatkın oluyorlar yavruluktan gelen bir eğitim ile daha güzel neticeler alınıyor :)

Ustadım kuş sekiz dokuz gün oldu hala kendi istegiyle cıkmıyo kafesten napmam gerek?

Geri