petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir sorunumuz var yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emine uyumaz tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. emine uyumaz

muhabbet kuşları karanlıkta uyuyamıyorlar mı acaba ışığı kapatınca kafesin kenarına yapışıyor sabaha kadr orda duruyor bunu görünce elektrikleri açık bıraktık oyle yattık dun gece elektrik kesintisi oldu Bizde telefonun,ışığını açtık yanına koyduk yeterince ışıklı olmasına rağmen gene kafesin kenarına yapıştı ve sabaha kadar öyle kaldı çok üzülüyorum,ne yapacam bilemiyorum gwxe lambası alsam olur mu ona neden korkuyo nasıl alışır yardım edin nolur

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Sorun karanlık değil yerlerini beğenmemeleri ya da ürkmeleri.

#2 KORDON, 13 Aralık 2014
    Son düzenleme: 13 Aralık 2014
  3. emine uyumaz

ama bize alıştı kafesini de seviyo her gün oynuyoruz birlikte gece yatarken korkuyor hızlı hızlı nefes alıyor

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kafesin yeri sorun olabilir değiştirin yerini.

5. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşların Dediği Gibi Kafesin Yerini Beğenmemiş Olabilir Kafesin Yerini Değiştirin Bence Hayırlı ÜRetimler..

6. emine uyumaz

dediğinizi yapıcam arkadaşlar yerini değiştirecem inşallah düzelir

Sayfayı Paylaş