petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir sorunumuz var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sezer FINDIK tarafından 10 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    İshal değil ama mubişim sürekli daha doğrusu bugün kabarık duruyor yanımızda asla uyumazdı sürekli boynunu kıvırıp uyuyor ve parmağıma aldığımda gagasıyla bir tüyünü kopardı ve kafesin içinde biraz tüyü var ama çok az 3-5 tane

2. Baran Açıkgöz

Baran Açıkgöz New Member

Beğenileri:
    0
    Belki tüyü dökümünde olabilir
    Havuçlu ve iç yulaflı mama ve banyo verin
    Ayrıca odayı sıcak tutun iyi gelir

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Tüy değişiminde kuşlar acı çeker, karın ağrısı denir. Onun durgunluğu olabilir.

4. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Kabarık duruyor ve sürekli tüylerini temizliyor gbî ama parmağıma çıkardığımda kendisi dışarı çıkmak istiyor direk kafasını çıkartıyor dışarı neşesi yerinde gbi ama tüyden bu kbarması normal mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:55 -->-> Daha önceki mesaj 05:43 --

Ötüş sesi bile değişmiş, eskiden yanına geldiğîm öterdi hareketlenirdi şimdi durgun tüyleriyle ilgîleniyor yani beni yapabileceğim bir şey var mı abim suyunda vitamin var sevdiği mamayıda yaptım kanarya yemide var normlde başka yapabileceğim bîr şey var mı

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yulaf ve banyo verebilirsin. Yine de gözlemle. Eğer tüy dökümünde değilse, ishal için pirinç lapası veya suyu ve aspur verebilirsin.

6. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Levent abim benim kuş tüy değiştiriyor hatta göğsünde boşluklar var az az bu her yıl baharda olur mu yoksa yavruluk döneminden çıktığında bir defa olup geçer gider mi? Birde ben suyuna vitamin,kanarya yemi ve başka bir yem var başka yapabileceğim bir şey var mı yavru olduğu için banyoyada girmez arada uçuruyorum kendisi istiyor kapıyı açtığım an kafasını çıkartıyor dışarıya yani yapabileceğim başka bir şey var mı

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İçinde havuç rendesi olan mama yapabilirsin. Varsa iç yulaf yemine karıştırılabilir.
    yavruluktan çıkarken, erişkinliğe geçerken ve mevsim geçişlerinde tüy dökümü olur.

Sayfayı Paylaş