Karadeniz Pet

Bir süre ara veriyorum.

Mehmet KILINÇ

Meraklı Üye
Merhaba. Giresun'a taşındığımdan dolayı bir süre ara veriyorum.

Bu güzel hobiye uzun bir süre önce başlamıştım ve bugün itibariyle ( benim için uzun bir süre) ara vermem gerekiyor.

Bu süreç içerisinde çok güzel dostluklar da edindim, çok güzel kazıklar da yedim. Daha başladığım gün ve ismine güvenerek kuş aldığım kişiye hakkımı hiç bir şekilde helal etmiyorum. Diğer açıdan çok olaylar gördüm ve elimden geldiğince kendimce üretip, kendimce olaylardan uzak durdum. Aklımın almadığı olayları hayretle izleyip okudum. Koca koca insanların bir kuş uğruna ne işler çevirdiğine çok şaşırdım. Velhasila kelam, bu hobi güzel fakat ortamı tehlikeli... Ve herkes bu durumdan haberdar. Allah herkese kolaylık versin.

Bu süreç içerisinde gerek sanal gerek reel ortamdan tanışıp arkadaşlık kurduğum insanlara bir hatam olduysa affola. Bende bir hakkı olan buyursun bildirsin, çözebileceğim şekilde bir durumsa eyvallah ama; diğer türlü bir durumsa affına sığınırım.

Herkese sağlıklı ve bol üretimler dilerim. Umarım herkes düşündüğü bir şekilde ve en iyi şekilde bu güzel hastalığı idame ettirir.
Son olarak; onlarında bir can olduğunu düşünerek devam etmenizi umarım.