petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir türlü olmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DRN tarafından 25 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DRN

Emre DRN Guest

Arkadaşlar kuşu alalı 1 hafta oldu ama hala alisamadi bana elimden kaciyor her gün elimi gösterip konuşuyorum güzel cümleler kuruyorum fakat hala kaçıyor ne yapmam lazım kafesin içine sokuyorum bazen hareket ettirmiyorum elimi alissin diye kafese tirmaniyo hiç inmiyor yardimci olun lutfen

2. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    sabret kafese asili sekilde uyuyorsa ortama hala alismamis demektir yavas yavas havasini yakalar

3. KOCATURK

KOCATURK Guest

Kusun yavru ıse daha cabuk alısır mesela bundan oncekı kusum yavruydu ucamıyodu elımızde uyuyodu parmagımızı sıklatınca gelmeye basladı ucarak sonra konusturduk ama malesef 1-5 sene gectı bı es aldık ondan ıshal gectı 2sıde oldu

Sayfayı Paylaş