petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir türlü yavru alamadımmm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet35 tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet35

mehmet35 Guest

Arkadaşlar ben yaklaşık beş ay önce petshoptan dört çift kuş aldım. Ama bir türlü yavrulamıyorlar. Hayvanları rahatsız etmiyorum. İlgisiz de bırakmıyorum. Yani anlayan daha önce üretim yapan arkadaşlara da gösterdim gayet iyi anlaşıyorlar sorun yok diyor. Ama bir türlü yavru alamadım. Sizce petshopta satılan kuşların üremeleriyle ilgili bir sıkıntı olabilir mi.... Beş gün önce Erzurum'dan iki çift kuş aldım. Bunların altında yeni yumurtaları vardı. Van'a getirdim. Yaklaşık altı yedi saat yol sıkıntısı yaşadılar. Yumurtalarına yatmadılar bu normal ama şimdilik onlarda da bir hareketlilik yok. Sizlerin önerisi nedir???

#1 mehmet35, 30 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Temmuz 2014
  2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    foto atma imkanın varsa daha iyi olur aslında

3. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Eş değillerdir yoksa 5 ayda yavru alırdın. 4 çift kuşuda bi kafese at eş seçenleri ayır bak nasıl oluyo.

4. mehmet35

mehmet35 Guest

fotoyu nerden ekliyoruz bir türlü bulamadım

Sayfayı Paylaş