petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir zararı olur mu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Kuşum banyo için koydugum suyundan baya içti sonra dışkısını epey sulu yaptı bir zararı olur mu çok su içmesinin

2. Sinan Altın

Bilgi verebilcek kimse?

3. Yılmaz Ç.

İshal olmuş olabilir.

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    banyo yaptığı suyu içmesine izin vermeyin elbet zararı olabilir ishal olmuş olabilir...

5. Sinan Altın

Ama bütün kuşlar banyo suyundan su içiyor :( geçer mi kendi acaba hem banyo bile yapmadı ilk defa koydum suyu

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    kanarya yemi ver ishal olmuşsa haşlanmış patateste verebilirsin geçer mutlaka..ama ishal olduğundan emin ol istersen bir foto at bakalım..

7. Sinan Altın

az önce suyu içtikten sonra yaptı bunları

8. Gökhan YILDIZ

bişey olmaz kuşta ishal değil

9. Sinan Altın

Çok su içmesinden dolayı oldu düzelir di mi

10. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bizimkide banyo yaptığında ve suyla çok oynadığında böyle oluyor ve 1-2 saate düzeliyordu.

11. Sinan Altın

İnşallah çünkü ben banyo suyundan içmicek bi kuş oldugunu sanmıyorum ben ona ögretemem ki bu banyo suyun bundan su içmek yasak diye :)

Sayfayı Paylaş