Karadeniz Pet

bira mayali mama hakkinda yardim rica ediyorum.

Ceyhun GÖKMEN

Yeni Üye
Arkadaslar* resimde paylastigim mamayi 3 adet kusuma 1 haftada veriyorum.icinde havuc yumurta yumurta kabugu vanilya tarcin bebe biskuvisi keci boynuzu tozu bira mayasi ve tuzsuz etimek var.bira mayasini ilk defa koydum icine 1 gundur dolapta maya kokusu geliyor haliyle.saklama surem ve kosullarim dogrumu acaba yarin sabah kuslarima mamayi verecegim baslarina birsey gelsin istemiyorum.fikirlerinizi benimle paylasirmisiniz lutfen.

kardesim yumurta ve bira mayasini bence gunluk ekle ne olur ne olmaz dolapta olsa guvenme helede 1 hafta diyorsun . kuru mamayi hazirlayip bekletsen hic birsey olmaz ama yumurta bira mayasini ve havucu gunluk hazirlamani tavsiye ederim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş, bu malzemeleri kuşların önüne koyacağın zaman karıştırmalısın. Bekletme olmaz. Bu kavanozdakini de verme sakın.

Tamam levent bey tesekkur ederim iyiki size sormusum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:34 -->-> Daha önceki mesaj 08:32 --

kardesim yumurta ve bira mayasini bence gunluk ekle ne olur ne olmaz dolapta olsa guvenme helede 1 hafta diyorsun . kuru mamayi hazirlayip bekletsen hic birsey olmaz ama yumurta bira mayasini ve havucu gunluk hazirlamani tavsiye ederim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tesekkur ederim uyarilariniz icin bilen ustatlara sormanin herzaman faydali oldugunu gormus oldum saolun.

[MENTION=17968]ceyhungokmen[/MENTION] Gerekli cevaplar verilmiş. Ömürleri kısa olan ürünleri(havuç, yumurta gibi) mamayı vereceğin gün kuru mamaya ekle. Sabah 08.00-09.00 gibi önlerine koy, öğleden sonra 13.00 gibi al. Güle güle besle ufaklıkları.

çok etkili bir bomba olmuş bu :))

[MENTION=17968]ceyhungokmen[/MENTION] Gerekli cevaplar verilmiş. Ömürleri kısa olan ürünleri(havuç, yumurta gibi) mamayı vereceğin gün kuru mamaya ekle. Sabah 08.00-09.00 gibi önlerine koy, öğleden sonra 13.00 gibi al. Güle güle besle ufaklıkları.
Tesekkur ederim gokhan bey.

cicibebe kuslara zararliymis ben vermiyorum. sadece taze meyve sebze yumurta ve kuru mama veriyorum.

Bisey kullanmiyorum usta dedigim gibi meyve sebze yumurta kuru mama veriyorum. seker ve tuz urunu vermiyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri