petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bira mayasi nereden bulabilirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serdar KARAKUŞ tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    Merhaba. Kendim mama yapicam. Bira mayası kullanmak istiyorum. Nereden bulabilirim? Ne kadar kullanmalıyız? Suyuna kullanilabilyor muyuz?

2. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim. Sanırım bu olmalı. Mama tarifleri okurken dikkatimi çekti. O yuzden sormuştum.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Levent abi linkini paylaşmış aynı markadan bendede var sultanbeylideyseniz verebilirim biraz.

5. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim. Siz kendiniz bunu kullanıyorum demiştiniz. Bi sorum daha olacak. Keçi boynuzu ile ilgili biseler okudum. O nasıl kullanılıyor? Bu şekilde toz mu? Yoksa alıp biz mi ogutelim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:07 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Teşekkür ederim. Tekirdagda ikamet ediyorum. Keçi boynuzu kullanımı konusunda sizdende fikir alabilir miyim? Nedir nasıl kullanılır?

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Keçiboynuzu tozu veya unu diye geçiyor. Birkaç kuşa mama yapıyorsan çay kaşığının çeyreği kadar ilave edebilirsin.

7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Mamaya veya suyuna az miktarda kalabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş