Karadeniz Pet

bira mayası ve diazyme

alse

Paylaşımcı Üye
bira mayası ve diazyme aynı görevimi görüyor yani faydaları aynımı ikisinden birini alsak yeterlimi yoksa ikiside farklı farklı işlermi yapıyor

bildiğim kadarıyla bira mayası gelişimde çok etkili, diazyme bağırsak ve sindirim sistemini düzenlemede çok iyi, ben her ikisinide koyuyorum mamaya.

bildiğim kadarıyla bira mayası gelişimde çok etkili, diazyme bağırsak ve sindirim sistemini düzenlemede çok iyi, ben her ikisinide koyuyorum mamaya.
bir yerde satılıyordu baktım aşağı yukarı aynı işlemleri yapıyor biri doğal biri sanırım ilaç o yüzden sordum

ilaç diyemeyiz, diazyme probiyotik, kısacası havyanların zenginleştirilmiş yoğurdu diyebiliriz :d ben güvercinlerimde ve muhabbet kuşlarımda kullanıyorum, çok faydasını da gördüm özellikle güvercinlerim hiç hasta olmuyor ki bu hayvanlarda yemin iyi sindirilmesi zaten hastalık riskini çok düşürüyor. muhabbet kuslarında da en etkin belirtisi sanırım stresi azaltıyor olması. bira mayasıda özellikle yavru gelişiminde çok önemli. çok faydalı.

bende 500 gr 20 tl ye satıyordum ama kalmadı elimde. markasına göre değişiyor fiyatları

konu dağılmış toplayalım biraz asıl konudan uzaklaşmayalım

tablet şeklinde her kuşa tek tek mi veriliyor, yoksa mamaya ekleme şansımız varmı

1/8 oranında suluga konulur mama yapacaksanız ortalama 5 mamalık kadar mama yapacaksanız 2 tane kırıp atabilirsiniz

Son düzenleme:
Geri