Karadeniz Pet

Biraz Görsellikte Benden Gelsin :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar Tepelilerimde bir boy daha ilerleyerek daha iri ve farklı mutasyon elde etmek amacıyla yaptığım çalışmalarım sonucundaki çiftimi sizlerle paylaşmak istedim..Erkeğim tam tepe (şuan tüy dökümünde) dişim ise kabak lutino. Tam tepe ile kabak tepeliyi eşe attığımda çok daha iyi sonuç alınacağını söylediler. Bakalım şansımı birde böyle deneyeceğim. Umarım başarılı bir çalışma olur :)

Bunlarda evcil konuşan erkeğimle yeni gelinimiz :)

Maşallah, erkeklerin çok güzel.
Hem parçalı olan hemde Mutasyon olan.
çok güzel yavru çıkar bunlardan.
Bereketli üretimler olsun.

Maşallah.. Umarım istediğiniz sonucu alırsınız

Maşallah usta ;) alnının akı ile bunu da yaparsın :) tek düze üretim yapanlara da örnek olursun :)

Maşallah tepeli muhabbet kuşlarını çok sevmeme rağmen bir türlü nasip olmadı özendirdiniz beni:)

Maşallah , inşallah güzel güzel yavrular alırsınız.

Beğeniniz için çok çok teşekkür ederim.

Değerli mod arkadaşlarım hayrınıza şu resimleri düzenleyin. Ben beceremedim yan duruyorlar :)

Maşallah serkan abi tepelilerde benim de çok merakı m var bilgilerine basvurabilirim☺

Her zaman elimden geldiğince her konuda destek olurum tabiiki.

Beğenileriniz için teşekkürler.

2 haftaya kadar 10 a yakın tepeli yavrum yeme düşecek , sizlerle sık sık paylaşacağım.

Saolasın Levent abi..

Beğeniniz için çok çok teşekkür ederim.

Değerli mod arkadaşlarım hayrınıza şu resimleri düzenleyin. Ben beceremedim yan duruyorlar :)

Kelin melhemi olsa :) :) maşaallah Ustam çok çok güzeller bereketli üretimler olsun inşallah

Maşallah hayırlı üretimler inşallah istediğiniz sonuçları alırsınız

Birgün bizde öğreniriz bee ustam..

Mesela ben Facebook ile başlayım dedim ama elime yüzümü bulaştırdım , herşeyi yanlış yapıyorum pc'ye virüs girdi :(

Ama öğrencem inat ettim..

Recep İvedik o lafı söyledi söyleyeli ben Facebook a girmiyorum Ustam :D